Jump to content

P: Renault Clio 2 1.2 16v


majki2901

Recommended Posts

Pozdrav,

treći sam vlasnik, auto nikad udaren, sva stakla su original, i detalji su sljedeći:
Motor 1.2 16v, 55kW, godina proizvodnje 2007.,malo manje od 125 000km, registriran do 26.12.2018., servisiran zadnjih 2 godine u Garage Artsu u Podsusedu.

Od servisa napravljeno sljedeće, a vidljivo po slikama računa:

  • mali i veliki servis + dijelovi ovjesa na cca. 93tkm  (vidjeti slike) / 25.05.2016. - tada sam kupio auto
  • set kvačila 10./2016.
  • popravak zadnjih kočnica + novi ležajevi / 06./2017.
  • 4 nove opruge i nosači amortizera / 08./2017.
  • mali servis i nove svjećice / 12./2017.
  • svakih 10tkm je napravljen mali servis tj. ulje i svi filteri
  • također sam mijenjao prednje pločice (Textar) i prednju lijevu kuglu / 08./2016. ovako sa strane, nemam račun

Od opreme valja napomenuti da ima klimu, board computer i "profilirana" sjedala.

Ladica kod suvozača je za zamijeniti, na autu su zimske gume, DOT2016, ljetne nemam. Auto ima ponešto udaraca od tuđih vrata, ogrebotina, sve vidljivo na slikama. Sljedeći tjedan radim "špur" na autu te poliranje prednjeg stakla jer ima crtica koje se vide na suncu.

Potrošnja auta je u Zagrebu po najvećim gužvama 7-7.5l s klimom po ljeti, dok po zimi na zadnjih 3000km je bila 7.3l/100km. Otvorene ceste, na more i natrag ide 6.5l bez problema ako se vozi do 130km/h.

Ako želite pregled kod vašeg mehaničara može po dogovoru. Auto se može vidjeti svaki dan od 16h-17h nadalje u Zagrebu, a po dogovoru i relacija Samobor-Zagreb odgovara. Za sada je auto samo tu na prodaju, sljedeći tjedan ide na njuškalo.

Velike slike na google driveu 

Kontakt: može PM, e-mail: michael.bellini93@gmail.com, Wapp/viber:  099 6204 540, zvati isključivo poslije 16h.

Cijena: 3300€

Zamjena: za cs 169/172, cs 197/200, megane 2.0T 180ks, uz moju nadoplatu

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • mata73 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.