Jump to content

Problem sa osvjetljenjem okretaja 2013.god


Marko16

Recommended Posts

Pozdrav ljudi, dali je netko imao prblem sa osvjetljenjem okretaja na meganu,cas svijetli cas nije, uredno kazaljka radi ali osvjetljenje brojeva ne, ovlasteni nezz rijesiti problem, kao ni neki elektronicari kod koji sam bio i koji su gledali kmh, kazu da je sve ispravno, al on i dalje pravi probleme! Molim vas pomoc jer sam lud od toga da nesto ne radi na kontrol ploci

Link to comment
Share on other sites

vjerojatno negdje nije dobar spoj... izvadit van pa pogledat, zamijenit sve zaruljice kad je vec vani... tak bi ja krenul

Link to comment
Share on other sites

možda ti gubi kontakt onaj kotačić za podešavanje jačine osvjetljenja. Kad ti se to dogodi probaj malo njime vrtiti naprijed nazad. Ako to pomogne, kontakt spray je tvoje rješenje

Link to comment
Share on other sites

Mora da se zameni LE dioda koja osvetljava obrtomer/odnosno njegov segment. Izvadi se taho i uradi. Pola sata posla ko zna sta radi. 

Link to comment
Share on other sites

Mora da se zameni LE dioda koja osvetljava obrtomer/odnosno njegov segment. Izvadi se taho i uradi. Pola sata posla ko zna sta radi. 

Jeste vi imali takav problem i mozete li poblize objasniti kako rijesit problem, vjerovatno ste upoznati s tim, jer dosta megana ima taj problem

Link to comment
Share on other sites

Nisam imao, ali znam da se tako manifestuje i tako se resava taj problem. Dakle, neki malo bolji elektronicarski servis (npr, ovi sto rade promenu boje iluminacije instrument table) i problem ce biti resen. 

Link to comment
Share on other sites

možda ti gubi kontakt onaj kotačić za podešavanje jačine osvjetljenja. Kad ti se to dogodi probaj malo njime vrtiti naprijed nazad. Ako to pomogne, kontakt spray je tvoje rješenje

nije u njemu problem, vec sam pokusao to i on bi uredno smanjivao svjetlost samo onoga dijela koji svijetli

Link to comment
Share on other sites

To se meni pocelo pojavljivati na srednjem grebenu gdje su kontrole grijanja... Ali mislim da je kod mene problem u kontaktu jer ponekad samo proradi :nezna:

 

Edited by Du-Dario
Link to comment
Share on other sites

Na grijanju su žaruljice 1.2W

Thnx ali mislim da je prije negdje kontakt nego žarulja jer se ugasi pa kada pređem preko, recimo rupe, samo upali i ostane upaljeno i sl.

Link to comment
Share on other sites

Zna se i žaruljica samopopraviti ako je žarna nit pukla i ostala blizu drugog komada iste, pa kad ju malo trcneš proradi do ponovnog gašenja.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.