Jump to content

Ta Technix opruge iskustva


anchy

Recommended Posts

Ima neko iskustva s Ta Technix oprugama? Stavila bi ih na twinga 98god

Link to comment
Share on other sites

imam ih na Civicu, kupio nove, prošao nekih 15000km zasad na njima, čak i zimu prezimio s njima. ugl, malo su tvrđe i poskakuju preko neravnina, ali ništa ne lupa kako ekipa zna tvrditi. čak su i dovoljne za malo bržu vožnju po zavojima, barem tamo di nema hupsera haha. ugl, za style dovoljne

Link to comment
Share on other sites

Ja bih se držao Eibacha, Vogtlanda ili čak FK eventualno...imao ih na Meganeu davno i nisu bile jako tvrde.

Twingo je lagan i malen auto...ubit ce ga tvrde opruge u smislu kvalitete voznje.

Link to comment
Share on other sites

Gledam da su pun kufer jeftinije pa sam malo skepticna o kvaliteti al ocito ovisi i o kojem autu se radi

Link to comment
Share on other sites

Frend stavio njihov set amortizeri/opruge na Punta GT, tvrdo za poludit, podosta poskakuje, ugl. nije mi to to, kolko para tolko muzike. Za izgled super, al sto se tice same voznje bas i ne.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.