Jump to content

Laguna 2 1.9 gt, ABS,baterija, svijetla


benalish123

Recommended Posts

Dobar dan, vozim lagunu 2, 1.9 120hp, imam 3 glavna problema sa njom.

1. ABS mi je neispravan, upali se crveni stop na ekranu, i nakon par puta paljenja auta se izgasi, kao da radi.

prošle godine sam bio u ovlaštenom servisu i promjenili su mi senzore,ventil i abs centralu(stavili su ispravnu rabljenu centralu/bubanj) nakon sat vremena vožnje i malo mirovanja auta, pri ponovnom paljenu se upalio abs, kada sam se vratio u servis ponovo se izgasio i oni nisu mogli otkriti u čemu je kvar

2. Baterija mi se brzo isprazni čak i potpuno nova, kod svakog majstora kažu da su i baterija i alternator u potpunosti ispravni, i večina kaže da možda imam parazitnu vuču struje, što su također u ovlaštenom servisu osporili kao da nije kvar 

3. Desno kratko svijetlo mi je visoko, da li ga se može nekako ručno spustiti?

 

oprostite što sam puno toga naveo, hvala unaprijed

Link to comment
Share on other sites

 1 i 2 vozi auto elektricaru nekom pametnom.

3 mozda ti zarulja nije.dobro stavljena, pogledaj iz vana u far pa vidi da li zarulje jednako stoje na oba fara, ako stoje jednako onda bi trebalo nastelati far, isti ovaj elektricar ti to moze nastelati 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.