Jump to content

Brdo Skradin 2018


cerozg

Recommended Posts

IMG_20180519_183227.jpg

puklo nes i zapalio se, pokusali popraviti da danas vozi ali prah s kojim su gasili je uzrokovao kvar elektronike ako sam dobro skuzio 

Link to comment
Share on other sites

Dobro da su ga stigli ugasiti. Požara me najviše strah. Jednom davno mi se zapalio benzinac. Ne možete vjerovati koju to temperaturu razvija unutar par sekundi, strašno.

Edited by cerozg
Link to comment
Share on other sites

Nišević je baš lijepo počeo skupljati bodove ove godine.

Opet igre sa klasama. Vozi u klasi do 2500 da mu konkurencija ne bi bili Juranić i Jurišić.

Smanjio bi ja broj klasa na maksimalno 3, da me se pita.

Do 1400, do 2000 i preko 2000 i to je to.

Najbolje da za svakog vozača napravimo jednu klasu. Tako možemo recimo izmisliti klasu do 1600 za ljude sa plavim očima i brojem cipela iznad 43. Pa će svatko dobiti pehar.

Nišević je baš lijepo počeo skupljati bodove ove godine.

Opet igre sa klasama. Vozi u klasi do 2500 da mu konkurencija ne bi bili Juranić i Jurišić.

Smanjio bi ja broj klasa na maksimalno 3, da me se pita.

Do 1400, do 2000 i preko 2000 i to je to.

Najbolje da za svakog vozača napravimo jednu klasu. Tako možemo recimo izmisliti klasu do 1600 za ljude sa plavim očima i brojem cipela iznad 43. Pa će svatko dobiti pehar.

Bez obzira na ovu digresiju Nišević je jako dobar ove godine.

Link to comment
Share on other sites

Moram priznat da me Megs od Niševića oduševija danas, svaka čast gušt ga za gledat, slušat, a kako tek ide strava, svaka čast, imam neki video pa kad stignem, nabacim. Zasad jedna iz boxa2d7dd9ddaab4a8bcbd78b47ba85b5c01.jpg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.