Jump to content

RenaultSport Megane 230 F1 Team R26


Marekk

Recommended Posts

super to kad od 2 dana rastegnes na tjedan dana bez kajanja...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ruske said:

super to kad od 2 dana rastegnes na tjedan dana bez kajanja...

3 tjedna GO, pa bolje sve nego doma :D

Link to comment
Share on other sites

eh ja shvatio da je bio samo vikend free, to se slazem bolje sve nego doma :D 

Link to comment
Share on other sites

On 15. 09. 2020. at 2:01, Marekk said:

Prošli tjedan odradio mali zvrk izletić, gušt se voziti s njime tako okolo naokolo, krenulo je početno kao mali izlet opet do RI kao samo an vikend, pa se zaletio preko do Istre, onda reko prespavamo i idemo doma, ali ujutro ipak se odlučio za Cres i Lošinj, da bi nakon toga otišao na Brač na 6 dana još  nema boje nego neplanski, potpuno opušteno, napravio skoro 2500km, samo po Braču se navozao 950km,  nigdje nikog, pusti otok, milina jedino cu ceste baš pune hupsera, nema 10m ravnog, bez rupa ali samo skačeš, al nije prestrašno kakvih sve ima, doma po staroj kroz knin, malo stali pokraj Plitvica i tako, pravi gutač kilometara i benzina :D

 

F6620FCC-D3E9-E64D-876C-A8487ABAD11C_thu

(Powered by frubar.net)

Mogao si se javit kad si bio na Plitvicama 😂

IMG_20200413_125852.jpg

Link to comment
Share on other sites

Malo novosti opet, pošto mali anemičar lijepo sluša, kad već neide, da barem lijepo koći

Več sam mu odma prilikom kupnje upgrejdao kočnice jer je imao još tvorničke diskove spremne za zamjenu, pa sam stavio 330mm Brembo rezani tada mu (tako sam imao i na Akrapoviču prije) u kombinaciji sa Ferodo Racing DS2500, privremeno to, jer sam znao da ču uzet Fondmetal 17"ice ispod kojih ide bez problema disk velik kolko želiš, ima mjesta za Boing klješta hahah

Duže vrijeme želim da si modifikujem kočnice kao i na R26, kpomplet tamo sam stavio od 275 Trophya, ali nikako nisam mogao naletit opet na uredna klješta da su original crvena s CUP auta, da nisu prekurene gumice (da nije baš s staze auto) uglavnom da su čeljusti ko nove a rabljene ipak, i tako naletio na kroviran 275 Trophy u Rusiji, dogovorio deal, s novim oem pločicama u kompletu koje su bile nutra, ali sam uzeo i nove diskove, neka budu kad se već slaže, realno nije bilo potrebe pošto ej i ovaj set 330mm i DS2500 kočio fino u odnsou na serijal, koja opet jako lijepo koči, ali kad si bedast si bedasti i moraš to napravit :D

9B6B0D31-0131-9645-9253-A6C6EC6F4A0E_thu

840043EB-8DA5-CD46-BF09-9EF4CC5CB008_thu

49D6944B-A3F8-EE48-B897-7A65BE14452F_thu

CE2D6AA1-D2FC-4D45-ACF5-E2C29C444AA9_thu

B7772F6A-B79A-FB45-9200-D9B147C7B14C_thu

(Powered by frubar.net)

 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Marekk said:

Nisam znao da ima koga blizu tamo, neznam nikog od ekipe

Kad budes u prolazu slobodno se javi za kavu i čašicu razgovora..

Link to comment
Share on other sites

Bi ovo bio tipican primjer forumskih über, ultra, extra pila na koje ekipa svrsava i koji su svete krave, a krpaju se svakak? 

IMG_20200917_125319.thumb.jpg.f1712bfaeac419e327e7f5b5cc6ac086.jpg

 

Ne velim da je auto kramp ili razdrljan. Al ovo me bas onak razocara kad vidim da se na neke stvari baca hrpa novaca, a s druge strane se cigani i krpari bzvz samo da je...

  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

:D :D :D Tipičan primjer da tipšičniji nemore bit, pravi krapina čuning :D

to sam doma našao neki profil plastični u podrumu pa stavio,

Tražim one cup pragove od 197, kakve imam na R26, a niko ne prodaje rabljene, 500E nedam sad za nove ali mislim da ću morat, pa je ovo privremeno dok se ipak ne odlučim  :)

Edited by Marekk
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, GTT said:

192 funte su ti novi original u K-Tecu

gledao sam jučer/prekjučer na FB objavu njihovu da imaju opet pragove u ponudi, 311 funti je cijena za par  i shiping je nekih 50 još za te velike pakete

skupi su jer znam da sam kupovao ih za Akrapa, basnoslovne cifre za komad plastike, al to tak je, moš ga hebat

Edited by Marekk
Link to comment
Share on other sites

Bome skupo, baš gledam, spliter je 192 funte, al kad već sipaš tolku lovu u auto, stavi kak spada, jer ovo zgleda ko komad rolete na autu, bolje ne imat niš dok ne metneš kak se spada

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, GTT said:

Bome skupo, baš gledam, spliter je 192 funte, al kad već sipaš tolku lovu u auto, stavi kak spada, jer ovo zgleda ko komad rolete na autu, bolje ne imat niš dok ne metneš kak se spada

slažem se, izgleda jeftikaner, čudim se da su tek sad nakon 2 god zamjetili neki :D ali meni baš vizualno dobro izgleda, ne smeta me jel 50 kn ili 500E "look", ali tolko želim te pragove da budu i oni sjeli kad tad ;)

Ove rolete neću skidat :D ;) ja to tak volim malo zaglibit šarlatanski s tak nećim

Edited by Marekk
Link to comment
Share on other sites

Kad je bal nek je maskenbal..

A vezano za pragove, koliko je "top" autiju tako zamaskirano, samo se dobro skriva :)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E sad jel zamaskirano ili neki jeftikaner čuning, odma se vidi da nemaju iza onu peraju kak imaju originalni, i ovi su duplo tani, privremeno rešenje, a i skine se za 1minutu

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, cardak said:

Screenshot_20200919_162355.jpg

Mora to bit, vidi regu 😂😂👌sve opravdano, nije ni drugi lišen

Edited by Marekk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.