Jump to content

RenaultSport Megane 230 F1 Team R26


Marekk

Recommended Posts

Ovo polako ali sigurno ide u KR tuning.

samo oem burki ;)

SEX

ventovi - koliko?

imam doma jos jedne iste novekoje sam mislio na 265 stavljat al neznam jel bi il nebi. Ak te zanima ocemo u pm detalje. 

Nisam htio ništa govoriti ali vidio sam u getrou one kromirane retrovizore sa žmigavcem u paketu sa svjetlećim špricaljkama za stakla, na akciji čoeče :geek:

 

ak nema i shark antena s ledicom onda mi to nije dovoljno. Ili po to moram ici u agro opskrbu?

Link to comment
Share on other sites

Pa ne treba biti OEM, ali treba znati složiti auto, a ne samo nabacivati dijelove, boje i naljepnice po njemu. Na kraju takvi auti izgledaju kao da ih je slagala Moira Orfei. :lool: 

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

djabe kad se prica okolo kako je u prici najbrzi a na pistu nikad nesmije izaci :D tako kruzi okolo prica, sad ako su lagali mene i ja lazem vas (rekao bi balasevic) 

Link to comment
Share on other sites

Ma auto je dosad složen super. Ovjes, felge, spojler, sve super. Ali ova hauba i usisi...

Link to comment
Share on other sites

Dobar R26R look

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

[emoji106]f9c09becd82a1f1ea17b3cd2d7007eac.jpg

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Vidiš ovaj čudak je umjesto škrgi metnuo skelu neku u auto i još vozi s kacigom..neka mu neko kaže da nije na motoru

Link to comment
Share on other sites

Po meni mu škrge nisu narušile izgled, stoje mu...moje mišljenje

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

imam doma jos jedne iste novekoje sam mislio na 265 stavljat al neznam jel bi il nebi. Ak te zanima ocemo u pm detalje. 

prvo da vidim dal nadem kakvu crnu haubu :D a i volio bi fotosopirati skrge...neznam ni dal ce pasati, posto je hauba onako dosta obla...nije ravna kao na megsu

Link to comment
Share on other sites

Vidjeh jucer u ZG jednog Meg Sporta, ista boja kao Marekov i isto crna hauba, ali bez ventova. Bas dobro izgleda. Jel to netko s foruma ili?

Link to comment
Share on other sites

Vidjeh jucer u ZG jednog Meg Sporta, ista boja kao Marekov i isto crna hauba, ali bez ventova. Bas dobro izgleda. Jel to netko s foruma ili?

je jucer smo se vozili navecer. To mi od frenda auto

a za ventove recite vi kaj zelite, ovi f4rt se griju da to nisu istine, u normlanoj voznji kad stanes vidis kak vruci zrak izbija van a da ne velim neki hillclimb vikendom sad kad je vani 25 30, digne temp odma

Edited by Marekk
Link to comment
Share on other sites

Koji hillclimb mislis....mozda na "veliku nagradu Krapine":vidiga:

Salim se ...ajde nisu toliko veliki ventovi i ubije ih ta crna boja pa se ne isticu toliko...

Link to comment
Share on other sites

Mogu podnjet humor na svoj racun. Nikad mi niej bio bed. Ali vi vjerojatno dugo niste bili u kr. Zagreb ima tolko seljo tuninga da to nisu istine. Istocni dio, dubrava sesvete dubec pa to svaki 3 auto je neki podrapani, ja ovdje u kr nisam dugo dugo vidio neki nakinđani bolje.

A ovo sam mislio kad se idemo na sljeme vozit ili Laz da uzasno dizi temp ti turbaci pa svaka rupica dobro dođe, meni i dobro izgleda, netko bi ga najrađe stock ko iz ducana bez srafica aftermarket

Link to comment
Share on other sites

da mi se nebi žalili da nema slika krame u temi, eto, samo KR Čunink rođo

Neki dan ugrađeni Clio cup pragovi iz aero paketa, to mi je sex totalni, imao ih na 197, i na 200 pa zašto ne sad i na 230

D0F3ED44-3865-1948-A4C3-C7B3E1B95552_thu

FACF35AC-BFC4-F34F-A404-6E511776371B_thu

DF1F9E34-9B34-DA47-A3ED-2AE9243980AC_thu

7717F921-BB7D-8449-97EC-519623234569_thu

C33D5703-80ED-9042-9CF8-E95B478CEEB7_thu

7B4489DD-9F5F-4246-A213-C0DC38B581C9_thu

8600F9AA-99E6-DA47-BB8F-FF2D4677F95F_thu

Edited by Marekk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

kakvi su bili dimenzijama? jesi trebao sta rezati, dodavati?

Link to comment
Share on other sites

Isti je meduosovinski razmak. Na milimetar su. Nebi ih ni produzivao da je i trebalo jer nije izvedivo, to je PU koji se nemoze zavarit, nije plastika ko branici, gumeni su i teski dosta. Na 197 sam polomio 2 puta prednji lip, pukne ko led i onda ga nemozes varit al moze se slozit. Ovdje treba pazit na idiote s dizalicama u radnji da ga ne prepolove.

Link to comment
Share on other sites

slobodno zamjenit original s još boljim originalom jel

7DA48A7F-A7BA-C44E-957B-DFFBBA0E1BFE_thumb.jpg

D2BFFEE2-D87E-9243-B689-F2759C18CEA3_thumb.jpg

Ovakvu metalnu imam ja na laguni samo sa oznakama brzina. Super je
Link to comment
Share on other sites

Jel to ona original ne zamjenska? Znam da je frend uzeo neku zamjensku pa je na 197-ici morao rezat onu plastiku na vrhu rucice mjenjaca kad maknes kuglu. Mislim da je kod tih zamjenskih drama s rikvercom. Meni osobno bolje lezi OEM, ali neko nest voli :-)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jel to ona original ne zamjenska? Znam da je frend uzeo neku zamjensku pa je na 197-ici morao rezat onu plastiku na vrhu rucice mjenjaca kad maknes kuglu. Mislim da je kod tih zamjenskih drama s rikvercom. Meni osobno bolje lezi OEM, ali neko nest voli :-)

Čovjek napiše ovo: "slobodno zamjenit original s još boljim originalom jel" i ti ga pitaš jel originalna :lool:

Što se tiče zamjenskih, ima više tu http://www.clio197.net/threads/rs-gearknob-on-ebay.43236/

Link to comment
Share on other sites

Original je ovo, ona novija za clio3ph2 i meg3, makar ja bi rađe onu stariju oem od 197 kaj ima vas reno sport naziv.

Turska je skroz nest drugo, imao ju al nije to to, moze se slozit sve normalno bez lidanja plastike i rikverc radi super, al nije ni sluga ovoj oem

Link to comment
Share on other sites

Di si nabavio oem i kolko krznenih? Ja razmišljam nabaviti, al me odbija to što pretpostavljam da je ljeti užarena, a zimi hladna. 

Link to comment
Share on other sites

Di si nabavio oem i kolko krznenih? Ja razmišljam nabaviti, al me odbija to što pretpostavljam da je ljeti užarena, a zimi hladna. 

I.mene bas zanima, ali.mislim da je cca oko 400kn. Ljepse mi je vidjeti brzine i sav na rucici nego taj metalni krug :-). 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Oem je 1000kuna ovakva. A imam ja u pricuvi doma svasta, pa ovo mi je 4ti RS u 2-3god pa se skupi dijelova, vidis kolko toga je po oglasima. 

Uzari se da, ili ohladi, al ima momenta pa prvih par km u istoj se vozis i nema frke.

Fakat nisam nikad bio mimoza i mene takve stvari ne smetaju, dame smetaju kupio bi 1.5dci i vozio plasticnu rucicu

Link to comment
Share on other sites

Ja vidim da mi netko non stop dislajka, ali evo neka dislajka i ovo. 1000kn dat za metalnu glavu rucice mjenjaca? Po meni.totalni non sens. Ja nisam usporedjivao ovo sa nekom plastikarijom, ali ruku na srce s oem kuglom koja izgleda pristojno barem ova moja koja je u kozi i s dva reda sava mislim da mogu napravit usporedbu. Vozio sam Akrapovica s njom i cak mi nije drama s toplo/hladno koliko.mi ne lezei u ruci kao oem. Ali dobro svako zna sta zeli. Radije bih tu lovu dao za opruge ako si vec zelim bit malo vise trkacki nastrojen. Sad mi je.jasno zasto i traze te zamjenske. Pa jbte 1000kn. Mora da.ima malo zlata bar

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.