Jump to content

Laguna 2 1.9 dci


dodoxxx

Recommended Posts

Pozz, trazim neke krace opruge za lagunu, trenutno imam -30 kayaba al ih se vise nemoze naruciti a moje su na dobrom putu da puknu(prednja desna) ....s eibachom se nemoze falit to znam al sam naletio na oglas za COBRA opruge koje prodaje jedna firma po 600kn set jer se rjesavaju zaliha, vani im je cijena u rangu eibacha i h&r. Zanima me ako netko ima nekakva iskustva stim oprugama,kako se vozi itd, svaka informacija dobrodosla :)

Edited by dodoxxx
Link to comment
Share on other sites

Uzmeš te o gotovo to je super cjena

Poslano sa mog VIVAX_Fly_V550 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

piknes sliku da vidim kako izgleda na -30? cisto informativno da vidim dal to napraviti ili ne :D 

ja imam eibache na leonu i super su sto se tice udobnosti (nisam izgubio nista), pa cak ni na 19"...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Evo malo update: kupljene gore navedene Cobra opruge i isprobane.

Auto se odlicno vozi, ne gubi se na udobnosti apsolutno nista, međutim u paketu koji je narucen dosle su prednje opruge za 2.2dci/3.0v6 tako da je moja 1.9 dci ostala u zraku na original visini... :(

Ako netko trazi opruge za 2.2 dci ili 3.0 v6 nek mi se slobodno javi u inbox dogovoriti cemo se da mi ne stoje bezveze, napravile su 10 kilometara i skinute s auta

Poslano sa mog NOA N2 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nista, jer su za 2.2 /3.0 v6 , visina je ko na standard oprugama, deklarirane su -30mm i sudeci po zadnjima u stvarnosti je tako...

Poslano sa mog NOA N2 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Iskreno nema mi logike, jer ipak 2.2dci nije nešto ekstra puno teži od 1.9dci? Prije bi rekao da je netko muda pod bubrege prodao. Ja planiram spuštat auto, a imam i 16" čelične sa zimuljama viška

Link to comment
Share on other sites

2.2 dCi je teži od 1.9 "zanemarivih" 65 Kg ako je vjerovati autodati. 3.0V6 je teži 80 Kg.

Link to comment
Share on other sites

što znači da ako opruga spušta 2.2dci motor npr 4cm, te V6 isto toliko, bome 1.9dci mora spustiti barem 2,5-3cm

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ovako to izgleda na 1.9....ako je netko zainteresiran probati na 2.2/3.0 staviti drage volje ih posaljem, bas me zanima da li je stvarno tolika razlika...

IMG_20180830_190659.jpg

Edited by dodoxxx
Link to comment
Share on other sites

pa ovo nije nis palo...moja je na oko mozda mrvicu niza...

Edited by Ruske
Link to comment
Share on other sites

Da....isto ko na original oprugama....zato kazem ako netko ima volje probat ih na 2.2 dci ili 3.0 v6 dam ih za probu jer me bas zanima kako ce izgledat

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.