Jump to content

ER ES mit-CC, WG, AC, KK ...


asfalteka

Recommended Posts

ma zagrebačka strana je bezveze skroz za jurit gore, zagorska je 10km čistog sexa, od pile pa do hunjke skroz, kroz tjedan može i dalje skoro do tornja, pogotovo kad imaš auspuh neki na autu pa s eljudi sklanjaju još dok si kilometar prije njih (isporabno haha)

Ajde mogli bi jendo popodne neki meet u Pili organizirat dolje na parkingu pa čoporativno do vrha

Link to comment
Share on other sites

ma zagrebačka strana je bezveze skroz za jurit gore, zagorska je 10km čistog sexa, od pile pa do hunjke skroz, kroz tjedan može i dalje skoro do tornja, pogotovo kad imaš auspuh neki na autu pa s eljudi sklanjaju još dok si kilometar prije njih (isporabno haha)

Ajde mogli bi jendo popodne neki meet u Pili organizirat dolje na parkingu pa čoporativno do vrha

Koji je najbrzi nacin za doc na zagorsku stranu iz ZG?? Bio sam jednom i ostala mi je u dobrom sjecanju, ali mi je zagrebacka puno pristupacnija pa sam cesce tamo.

Link to comment
Share on other sites

westgate- stara zagorska do restorana Ribić. pa desno preko slatine do stubičkih i onda desno kraj Tifona prema Pili, to za pola sata obaviš sve, ili ak hočeš preko sljemena ak si negdje u centru doma, iz Zapadnog dijela je najjednostavnije ovako, a iz istoka preko Kašine, Laza bistričkog gore kod vrha lijevo za Sv. Matej pa preko Stubice do stubičkih i onda Pila. a ko želi jurit nizbrdo možepreko laza na M.Bistricu pa onda za stubicu/stubičke ili kraj mene kroz bedekovčinu na oroslavje pa stubičke

Link to comment
Share on other sites

ma zagrebačka strana je bezveze skroz za jurit gore, zagorska je 10km čistog sexa, od pile pa do hunjke skroz, kroz tjedan može i dalje skoro do tornja, pogotovo kad imaš auspuh neki na autu pa s eljudi sklanjaju još dok si kilometar prije njih (isporabno haha)

Ajde mogli bi jendo popodne neki meet u Pili organizirat dolje na parkingu pa čoporativno do vrha

Ja sam za Pilu, pa pilit do gore i cuga u Snježnoj Kraljici ...

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Zlatan ne bude, piči na more danas, pa se vidimo tamo 20.8.

Puno visokih okretaja, međugasova i haklanja svima! :yeah:

Link to comment
Share on other sites

Niko se nije izjasnio kad..meni odgovara prek tjedna poslije posla ( manje ljudi ) oko 17 sati pa na hlađenje gore na breg... srijeda/četvrtak

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja sam tu al tek nekad kasno navečer slobodan...možemo se čuti kasnije pa se nađemo već negdje ili doletiš do mene

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja sam za pilu. Al nista prek vikend, idem na grobnik opet.

Bas kak asfaltinjo veli, popodne tamo nekih 18-19h meet Pila parkinga (ne Billa da nebi bilo) i onda do snow kvina na sok od Cole. Ajde nek bude nesro vise ekipe, pa stalno od svih predstavljenih rs samo 3 4 stalna svirača

Link to comment
Share on other sites

Ja sam na GO sljedeci tjedan, u pon utorak rjesavam neke sitne servise pa moze đir, bit cu free i u zgu

Link to comment
Share on other sites

Meni je auto na servisu pon/utorak tak da ja mogu krajem tjedna na Pilu, odgovara mi kak je napisao Marekk

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja cet i pet nemogu jer radim nocne. Znaci srijeda bi bila idealna cak,a moze i utorak.

Btw ako niste protiv da se neka RS meet gruoa napravi na viberu/whatsapp nastu kolko nas je s RS pa da bude pristuoacnije i lakse dogovarat. Ko zeli dodje ko ne ne. 

Pila je bas idealna jer ima mjesta i ne smetas nikom.

Rotor billa je sad malo u banani radi regulacije prometa, ili ce rijesit to ak se po starom prek mosta ide od studentskog oma save?

Link to comment
Share on other sites

Ja se javim kad mi bude auto gotov, valjda bude do utorka/srijede

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja cet i pet nemogu jer radim nocne. Znaci srijeda bi bila idealna cak,a moze i utorak.

Btw ako niste protiv da se neka RS meet gruoa napravi na viberu/whatsapp nastu kolko nas je s RS pa da bude pristuoacnije i lakse dogovarat. Ko zeli dodje ko ne ne. 

Pila je bas idealna jer ima mjesta i ne smetas nikom.

Rotor billa je sad malo u banani radi regulacije prometa, ili ce rijesit to ak se po starom prek mosta ide od studentskog oma save?

ajde beliberi, napravimo grupu, pa da imamo za dog voznje ovo ono.

@marek imas pm

Link to comment
Share on other sites

Ajde pošaljite na PM brojeve telefona ko oće pa da imamo WhatsApp grupu za lakše eventualno dogovaranje nekog đira, cuge, kupi prodaj ili kaj već, mogu i lascivni vicevi i slike u grupi, nema baniranja [emoji16]

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pila danas od 18 sati okupljanje pa gore lagano na neko piće u Kraljicu..

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.