Jump to content

P: Renault Laguna II 1.9 dCi 88kW Expression hatchback


filipbabok

Recommended Posts

Vozilo je u dobrom vizualnom i odličnom mehaničkom stanju, broj šasije je VF1BG0G0626502100.
Vlasnik sam od 07/2013 kada je vozilo imalo 181 tkm na satu.
Vozilo nije sudjelovalo u ozbiljnijoj prometnoj nesreći, u smislu da su oštećeni konstrukcijski dijelovi vozila.
Posljednji veliki servis je napravljen na 186tkm tj. 04/2014 tako da je to na redu za 15tkm ili za 10 mjeseci, što dođe ranije.
Mali servisi su rađeni između 8000 i 10000 kilometara (najviše 1god između dva uzastopna), uvijek sa 5W40 ili 0W40 (obavezno za RN0710 normom) uljem te sa sva 4 filtera.
Klima je servisirana svake 2 godine uz dezinfekciju.

Od vanrednih zahvata na autu je odrađeno:
198tkm (07/2015) - novi glavni i pomoćni cilindri kvačila
200tkm (08/2015) - novi termostat, izmjena antifriza, preventivna izmjena ulja u mjenjaču
204tkm (03/2016) - reparirana turbina
218tkm (08/2017) - novi prednji diskovi + pločice te novi akumulator
224tkm (04/2018) - novi zadnji amortizeri, krajnik lijeve spone, kugle obje vilice te nosači zadnjeg ispušnog lonca
227tkm (05/2018) - posljednji mali servis motora te kompletni servis klime (zamjena dehidratora, ekspanzijskog ventila, zamjena ulja u kompresoru klime te nadopunjavanje radnog plina uz dezinfekciju sustava)
Auto je na novim (prešle 3000 km, montirane u 04/2018)  ljetnim gumama Michelin Primacy 3.
Za sve zahvate i dijelove na vozilu posjedujem račune.

Uz auto ide tipska plastična kada za prtljažnik, originalni komplet rezervnog kotača (praktički nekorištena guma) i dizalice te trokut, prsluk, kutija prve pomoći i rezervne sijalice.

Kako je riječ o 16 godina starom vozilu, ima nekoliko vizaulnih odnosno limarijskih nedostataka, vidljivih na pet posljednjih fotografija. Niti jedan od njih ne utječe na prolaznost na tehničkom pregledu.

Vozilo se može vidjeti od utorka (26.6) u Zadru, a stručni pregled vozila dopuštam bilo gdje, naravno o vašem trošku.
Vlasništvo oko vozila je čisto te ne postoji financijski teret na vozilu (šesta fotografija od kraja)
Prijepis obvezan odmah po prodaji.

Filip, 098/1983-642

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

17.jpg

18.jpg

19.jpg

25.jpg

26.jpg

27.jpg

20.jpg

21.jpg

22.jpg

23.jpg

24.jpg

Link to comment
Share on other sites

Počinjemo sa 17000 HRK pa valjda do 20000 dođemo :)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Aj meni prodaj dizalicu, moja je stradala pod nerazjašnjenim okolnostima.

Bolje da ti ne napišem što mislim o Priusu.?

Edited by usrmaatre
Link to comment
Share on other sites

Piši slobodno tamo u onu temu za Prius, ne vrijeđam se ja na hrpu lima.

Nisam u emotivnoj vezi sa svojim autom :D

Link to comment
Share on other sites

Piši slobodno tamo u onu temu za Prius, ne vrijeđam se ja na hrpu lima.

Nisam u emotivnoj vezi sa svojim autom :D

Bolje bi ti bilo da slušaš ženu. ?

A sada dosta "off topic". Ja bi je kupio, ali već imam jednu. Kupio bih je za dijelove, ali mo motor ne paše.?

Link to comment
Share on other sites

Ja kupujem spojler gepeka. :)

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Spuštamo na 16000 kuna

Link to comment
Share on other sites

Do 21.5.2019.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Sry na ovom mom padobranskom uletu ali me zanima gdje si uzeo kadicu za bunker?

Hvala

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • mata73 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.