Jump to content

Filter goriva


Du-Dario

Recommended Posts

Pozdrav,

trebao bi mijenjati filter goriva. Našao sam ova dva filtera e sada osim razlike u cijeni, zna li netko razliku u kvaliteti?

Mozda neka druga tvornica/marka filtera...

Unaprijed hvala

Filteri goriva.JPG

Link to comment
Share on other sites

Razlika je mozda zato sto skuplji ima senzor za vodu

Link to comment
Share on other sites

Razlika je mozda zato sto skuplji ima senzor za vodu

Navodno da oba imaju regulator (neznam kakav regulator) ali da je takva cijena proizvodjaca.

Link to comment
Share on other sites

Navodno da oba imaju regulator (neznam kakav regulator) ali da je takva cijena proizvodjaca.

Ja se uvijek vodim onom da ako je nesto skuplje, obicno obicno je s razlogom. FRAM je dio Sogefi grupe koja je medu vecim proizvođačima filtera, a ako ne i najveci, dok je Comline znj marka i ja to ne bih uzimao.

Link to comment
Share on other sites

Bez obzira je velika razlika u cijeni ako se radi o istom filteru. I tako ti nista ne znaci ako ne znas sto ti treba

Link to comment
Share on other sites

I tako ti nista ne znaci ako ne znas sto ti treba

f7p - kako mislite?

Covjek je rekao da se oba ista, ali po mome broju sasije meni odgovara (naravno) skuplji.

Link to comment
Share on other sites

Zavisi da li auto ima filter goriva sa senzorom za vodu ili bez?

Osobno stavljam Knecht, od ovih vjerojatno ne bi stavio niti jedan

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.