Jump to content

Kostur_OS

Recommended Posts

Nakon zamjene akumulatora vise mi ne rade podizaci stakala kako treba.
Sva 4 s klikom se dignu samo centimetar-dva pa podizanje ili spustanje traje vjecno. Ne radi ni drugi stepen, znaci nece ni gore ni dola odjednom.
 

Ima li neki reset sistem?

Link to comment
Share on other sites

Moraš im definirati gornju i donju granicu.

Dovuci staklo do kraja gore  i drži stisnut prekidač prema gore nekoliko sekundi. Isto ponovi sa donjom pozicijom i nakon toga bi ti trebalo raditi impulsno podizanje/spuštanje.

Link to comment
Share on other sites

Obicno treba dovesti staklo do vrha i kliknuti oba klika i drzati 10 sekundi. Nakon toga radi sve kao i prije tj. nije potrebno definirati ništa.

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Tnx na savjetima, ali danas su neobjasnjivo sama proradila :)
Ti Renoi se poceli i sami popravljati

Edited by Kostur_OS
Link to comment
Share on other sites

ne opet...Svako malo netko pita za ta stakla a nikako pretražiti forum

Edited by frenchkey
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Istina, ali nije ni teško objasniti ponovo. Meni je više čudno da su se sama popravila? Nije Renault baš toliko mušićav

Link to comment
Share on other sites

Na Renaultu se stvari kvare slučajno al još nisam vidio da slučajno prorade... :zubo:

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.