Jump to content

4 control


MaceWindu

Recommended Posts

Kupio sam Lagunu coupe prije kojih 3 tjedna na zimskim gumama. Sad sam stavio ljetne i imam osjecaj da mi auto nije "precizan" kao i kad sam ga kupio.

Pod "precizan" mislim da kako sam okrenuo volan auto je odmah skretao, a sad mi se cini kao da ima "lufta" kad skrecem, kao da vise volan moram okrenut da skrene kak hocu i nemam onaj osjecaj da zadnji kraj okrece jer se zakrecu i zadnji kotaci.

Je li moguce da su nekaj zeznuli pri mijenjanju guma ili sam samo glup?

Link to comment
Share on other sites

Možda te samo feeling vara, jer zimske imaju lamele :nezna: Ne vidim što su mogli zeznuti, ako je sve dobro balansirano i nema nuspojava.

Link to comment
Share on other sites

Prvo su ih napumpali sve 4 na 2.8, a lijepo pise da prednje idu na 2.6, zadnje na 2.3. Ispumpao sam ih i malo su popravile feeling.

Takodjer sam primjetio da mi trese volan, pogotovo pri kocenju tak da nisam ziher da su balansirane kak treba, pa sam mislio pricekat servis pa da mi oni sve postelaju.

Link to comment
Share on other sites

Ako trese na kočenju teško da su gume krive, prije diskovi ili dijelovi ovjesa (krajnik i spona letve volana).

Link to comment
Share on other sites

Ma i lako moguce da sam samo paranoican jer mi je to prvi auto, a rabljeni pa sam hocu da sve bude ok. ?

Link to comment
Share on other sites

Nisam, kupio sam ga nedavno i nisam nis radio na autu osim mijenjao gume.

Na pregledu, koji je bio prije mijenjanja guma, su rekli da ne treba nis radit nego doc samo na redovni servis.

Link to comment
Share on other sites

Pregled nemoze reci dal treba spur ili ne.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Vozio ga je mehanicar i ne zanosi ni u jednu stranu kad maknes ruke sa volana, a kad sam stisnuo kocnicu malo jace bez ruku, isto nije vukao. Zato sam mislio da bi mozda bilo ok, ali kad se vratim probat cu i da mi spur podese.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.