Jump to content

Dihtung ili glava motora


igor.grga18

Recommended Posts

Pozdrav dečki molim pomoć ako se razumijete. Imam lagunu 1.9 dci 88 kw kad vozim auto ne ide u temperaturu vodu izbaci van iz posude budu tvrda crijeva. Na mjestu sa otvorenim čepom voda lagano curi van iz sistema nema mjehurića u posudi nema emulzije. Kad vozim ispod 100 km na sat moram stati provjerit vodu i bude ok nekad moram nadolit vode. A vozim iznad 100 vodu izbaci van i odmah mi se javlja kvar odmah stanem i moram nadolit vodu do sad nije išao u temperaturu samo zadnji put na autoputu mi je otišao što je i logično. Prvi put mi se to dogodilo u trećem mjesecu kad sam se vraćao iz Njemačke. Tad promjenim dihtung glave sve u redu ali opet mi se ovo događa. Pa vas molim za neki pametan komentar i hvala vam.

Poslano sa mog VIVAX_Fly_V550 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

a joj, cujem reprizu svog problema... 

Link to comment
Share on other sites

Jesam brusio glavu samo je nisam slao na ispitivanje jer kod nas je sve pod suho zlato i ne može 100 posto garantirati da je glava ispravna.

Poslano sa mog VIVAX_Fly_V550 koristeći Tapatalk

Miloš jeli tebi tako bilo kao što sam gore napisao.

Poslano sa mog VIVAX_Fly_V550 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Po meni je to puknuta glava, nisam imao na renou taj slučaj ali na drugima da. Sve simptome imas.

Link to comment
Share on other sites

Miloš jeli tebi tako bilo kao što sam gore napisao.

identicno, al posto je auto penzionisan, nisam se zamarao s time, napravio sam rjesenje da ne izbacuje vodu i ako nabija tlak, i vadim mu dusu i dalje kad stigne,  nije pametno i neznam kad ce popustiti tako da nije vise za duga putovanja. 

Link to comment
Share on other sites

nene, ni slucajno, mora biti tlak tih 1 bar na cepu inace ce kljucati voda na cilindru odma! napravio dodatni krug da ne izbacuje vodu nego zrak odma da ide u bocicu. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.