Jump to content

Renault Clio Sport 197


majki2901

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Šta si radio? Lijevu bočnicu sjedeće površine?

Njegov materijal?

Koliko su dobro pogođeni materijali?

 

Link to comment
Share on other sites

On 08. 10. 2020. at 15:38, petak said:

Šta si radio? Lijevu bočnicu sjedeće površine?

Njegov materijal?

Koliko su dobro pogođeni materijali?

 

Ima original materijal,to mi je bilo top,jer pitao sam i kod jos jednog koji se bavi tim stvarima ali nije mogao rijesiti.Iskreno isao sam preko neke veze pa smo dogovarali sve sa starim gazdom,pa je i cijena popravka bila takva.Radio je bocnicu i sjedece povšine.Za cijenu najbolje doci tamo da vidi,pa se sve dogovorite...i cjenkate!

Link to comment
Share on other sites

Hvala. Zanimalo me je za materijal. Odlična stvar da ima original. To mu je svakako bonus kod odabira majstora. 

Link to comment
Share on other sites

I navedi cijenu molim te.

Budući da sam i sam bio u sličnim zahvatima kod istog majstora i na istom autu nadovezao bih se u vezi cijene... Rađen je plafon/nebo (700kn) i lijeva bočinica sjedala je bila poderana(naslon), tako da je taj dio zamijenjen te je umetnuta spužva u sjedeći dio bočnice jer je bila dosta ulegnuta (osjetio se dio konstrukcije sjedala). Taj dio je bio još 200 kn. Poslom sam zadovoljan, šavovi su ostali jednaki originalu te je cijeli postupak odrađen unutar 8 sati.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Mladen locked this topic
  • Mladen unlocked this topic
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.