Jump to content

reset servisnog intervala


Tompinjo

Recommended Posts

Upalila mi se narančasta oznaka ključa i trebam poništiti servisni interval. Probao po youtube uputama ali nisam uspio. Menu mi je na francuskom. Može li mi netko objasniti?

I još jedno pitanje... da li je netko kupovao preko ebaya dijagnostiku koja se spaja preko OBD-a i android aplikacije? Ako da, koja pouzdano radi s Cliom? Može li se promijenti jezik menu-a?

Link to comment
Share on other sites

Pa jesi radija servis? Ako jesi to serviser treba ponistit. Tako je meni

Link to comment
Share on other sites

nedavno sam kupio auto - uvoz FR, zadnji servis je rađen u 1. mjesecu (provjereno u ovlaštenom preko broja šasije), ali izgleda da tamošnji serviser nije poništio servisni interval

Link to comment
Share on other sites

Mislija sam da mu mozda i je vrime za servis. Jel mozes sam, nemam pojma

Link to comment
Share on other sites

Upalila mi se narančasta oznaka ključa i trebam poništiti servisni interval. Probao po youtube uputama ali nisam uspio. Menu mi je na francuskom. Može li mi netko objasniti?

I još jedno pitanje... da li je netko kupovao preko ebaya dijagnostiku koja se spaja preko OBD-a i android aplikacije? Ako da, koja pouzdano radi s Cliom? Može li se promijenti jezik menu-a?

Imaš li ELM327?
Ako imaš onda samo instaliraj Pyren(PyClip) i preko njega možeš promijeniti jezik.
A onda lako poništiš interval preko njega ili iz menia.

Ja sam tako mijenjao jezik

Link to comment
Share on other sites

A meni u dva renault servisa rekli da ne mogu mjenjat jezik. Meni je slovenski. Koliko kosta taj elm327? Jel bi uspija ja to sam?

Link to comment
Share on other sites

LOL, I moj je bio na Slovenskom jer ga je Slovenac prebacio s Danskog na Slovenski.
Ma ELM327 ti je doslovno par dolara, imaš USB, Bluetooth i WiFi verzije.
Uspio bi sam bez problema, znači imaš PyClip što je zapakirani Pyren i CLIP baza.
Instalacija je doslovno 2-3 klika u Winsima.
Čak ima i HR jezik za sve postavke u modulima.

Ja sam pomoću njega prebacio na engleski, ima ponuđen i hrvatski ali neće na njega.
Ionako ti sve bude na engleskom, samo neke obavijesti budu na hrvatskom.

Preko Pyrena možeš skoro sve kao i CLIP-om,samo je malo nezgrapnije

Link to comment
Share on other sites

Meni su ove osnovne na slo tako da bi te iste bile i na hr. A taman jucer mi se upalilo na eng servis kroz iducih 30 dana

Al nije da me uopce to vise "smeta"

Link to comment
Share on other sites

A gledaj to je doslovno instaler.
Instalira ti sve što ti treba osim Pythona.

Gdje si zapeo?

Edited by robimarko
Link to comment
Share on other sites

Aaaa tako, hvala. Nađoh 2.7.15

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

Zašto se zafrkavate s winsima, pyren radi na androidu bez problema i jednostavnije je sve instalirati. Ako netko zapne, pitajte, ja nedugo sve iznova postavljao pa mi je još svježe oko instalacije [emoji4]

Link to comment
Share on other sites

Ima jedan ruski blog s kojega je to poteklo

Nije komplicirano, mogu složiti nešto kasnije navečer.

Ali, ako se dobro sjećam bilo je već u nekoj temi samo ne mogu naći kojoj.

Link to comment
Share on other sites

e baš me i zanima na androidu, nabaci kakav tutorial.

Nabačeno ovdje:

http://www.renault-klub.hr/forum/index.php?/topic/54544-dijagnostika-dijagnostički-uređaj/

 

Samo  se bojim da bi moglo opet biti ovakvih komentara :)

http://www.renault-klub.hr/forum/index.php?/topic/54544-dijagnostika-dijagnostički-uređaj/&do=findComment&comment=10173488

 

Edited by Alen
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Poništavanje servisa:

Service se ne prikazuje... Potrebno je samo ubaciti karticu i tada auto pali kontakt... Zatim gumb (gore dole) i tada se tek pojavi service... Drzati tipku gore ili dole duze i tda se pojavi service 0km...zatim ošet drzati gumb gore ili dole par sekunda... Cca 10sek

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.