Jump to content

CHAT


GTT

Recommended Posts

Meni je stvarno fascinantno kako se ljudi uvuku u ovakve rasprave na jednom auto forumu, i jedna i druga strana...

A pogotovo mi nije jasno ovo iznosenje intimnih informacija iz privatnog zivota, koja je svrha toga??? Vidis da se ljudima ne svida sto pises, pa prestani pisat ili promijeni sadrzaj postova, a ne ulazit u besmislene prepirke i rasprave...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ivan.martinko said:

Sad sa 45 godina, povisenim tlakom, i tak ima jos nekih prepreka, rad u drzavnoj ustanovi ipak nebih napustio..
Inace posao koji ja radim, u njemackoj rade skusni injezenjeri strojarstva a ne SSS strojarski tehnicari a oni nevjerujem da imaju dnevnicu na terenu 20€..
Posao je jako kompleksan i zahtjeva mnogo strucnog znanja koje ja koliko mogu bez faxa kupim u hodu.
Ne mogu napredovati ovdje nikako osim da zavrsim jos koju godinu na faxu a to mi se neda.. ti si imao puno manje godina kad si krenuo za karijetom. Sa 25 i ja sam mogo radit po cijele dane. Sad vise nemrem..

Ako nećeš napustiti državnu firmu i otići na bolje, naravno ako postoji, nemoj se žaliti nego radi. Imaš još 20 godina, cca.

Minimalna dnevnica u Njemačkoj na terenu je 24eura za više od 24h. Nema druge tarife. Većina firmi tako plaća. Naći koja plaća 2 eura više je nemoguće. To ti je u opisu posla i šuti i radi. Ako nećeš traži drugi posao koji hoćeš.

Vjeruj mi u Njemačkoj ne rastu ojri na jabukama ili u grmlju. Dobro se moraš potruditi za sve. Jedina prednost njemačke nad hrvatskom je što ima posla i za isti posao možeš bilo gdje naći više od jednog poslodavca koji će te primiti. Shodno tome oprema tebi se potpuno drugačije ponašaju. Nema onoga ti radiš za mene i budi sretan što radiš a još sretniji kada dobiješ plaću. Nego poslodavac je sretan što radi za njega. Barem tamo gdje visoka ili viša stručna sprema radi.

BTW samo 3 mjeseca u životu sam radi više od 8h dnevno. Dogodi mi se tu i tamo koji dan da radim 9h. Iskreno prošli mjesec sam imao 3 prekovremeni. 3 mjeseca radimo na 2 projekta jel mi je trebalo puno novaca brzo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo koncar DIST trazi konstruktora transformatora i rqzvojnog konstruktora..dvije pozicije su otvorene...placa x2 tvoje + razni bonusi godisnji
sa 45 radit za 5000kn...ok mozes u komunalnom poduzecu vozit bicikl s kantom za smece za tu lovu.
Al ako si tehnicki obrazovan ..nesto tu gadno ne stima
I fakat moj zadnji komentar na neki tvoji komentar..em nema smisla em mi se neda
LN svima [emoji182]
Koncar dist transformatori je nasa musterija. I oni imaju svoje uspone i padove. Ali mislim da traze inzenjere. Jedna kolegica je otisla tamo. Ali inzenjerka naravno.
A gle radim u skolstvu. Bez obzira kaj se naradim svega i kaj je placa za to premala, koeficijent mi je isti ko za svakog zaposlenika ministarstva znanosti i obrazovanja sa mojom strucnom spremom. Vidis da profesori i ucitelji stalno strajkaju. Imaju nplacu 7000 kn a magistri znsnosti i sveucilisni predavaci..
Kod nas se znanost i obrazovanje slabo cijeni. Ne kukam ja zbog posla nego sam prvenstveno odgovorio gtt-u koji me posro jer mi je reko da na poslu drkam ku**c cijeli dan i da mi to sef zna dobio bi otkaz. Ono zna vise od mene i tko mi je sef i kaj radim i kakve sankcije imam ako ne napravim svoj posao a lik pojma nema o strukturi ustanove u kojoj radim i tko koliko radi. Valjda on tsk sudi svojim podredjenima smatra svoj nacin uzorom vrijednim oponasanja.
1 hour ago, Lucky_ZG said:

Meni je stvarno fascinantno kako se ljudi uvuku u ovakve rasprave na jednom auto forumu, i jedna i druga strana...

A pogotovo mi nije jasno ovo iznosenje intimnih informacija iz privatnog zivota, koja je svrha toga??? Vidis da se ljudima ne svida sto pises, pa prestani pisat ili promijeni sadrzaj postova, a ne ulazit u besmislene prepirke i rasprave...

pa nemoraš čitat, preskoči ili me stavi na ignore.. u offtopica podforumu možeš napisat i kakve gaće nosiš bokte..

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

A kad ti to stigneš sve raditi, molim te, s obzirom da “živiš” na forumu? 

GTT-a ne zanima ni tvoj šef, ni tvoj posao, činjenica je da si na forumu od 0-24 i ubijaš vrijeme i cijeli forum svojim glupostima, postaš stvari koje nemaju veze s vezom, lažeš, itd. Sjetimo se samo tvog prvog konflikta sa mnom, jer sam te ispravio da Acko nije vozio nikakvu Lanciu Integrale, već Ritma, itd. Na to si išao namoj profil i davati dislajk na svaki moj post, pravi psiho. I to nisi samo meni radio, bornyu, zeki i još dosta njih. Nađi jednu temu i jedan tvoj post gdje se veseliš radi drugoga, gdje mu pohvališ auto i slično. Nema. Jer si ogorčen na sve i sva. Samo pogledaj koliko minusa ti ljudi dnevno stisnu, ali ti si i dalje pametniji od svih nas... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, ivan.martinko said:

pa nemoraš čitat, preskoči ili me stavi na ignore.. u offtopica podforumu možeš napisat i kakve gaće nosiš bokte..

Sto je najbolje, ja vise-manje nemam problema s tvojima postovima, stovise neke mi je i drago procitat, al ova rasprava ti nema smisla.

PS. slobodno podijeli i kakve gace nosis ako ce ti bit lakse... ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo vristanje jednih na druge svaki dan uopce nema smisla... Ne vidim jedan valjani razlog zasto netko ne bi jednostavno ignorirao postove od xy clana koji po njemu pise gluposti i "nabija postove" i sta vec ne.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, hahavac said:

Ovo vristanje jednih na druge svaki dan uopce nema smisla... Ne vidim jedan valjani razlog zasto netko ne bi jednostavno ignorirao postove od xy clana koji po njemu pise gluposti i "nabija postove" i sta vec ne.

Ja i Martinko imamo svoju povijest i ignoriram njega i njegove postove mjesecima, pa sam baš odlučio da više ne ignoriram niti jedan njegov post i tako će biti odsad nadalje. Iako bi samo budala uopće ulazila u raspravu s njim, moram priznati da me jako veseli svaki njegov post i odgovor na moj, jer lik kao on je “unicorn” na ovom forumu. I naravno, ne radi se samo o tome što piše po forumu, nego kakav je čovjek, a on je nebrojeno puta dokazao tko je, što je i kakav. Taj veliki moralist je u svakoj temi na forumu, osim u onima gdje treba npr. donirati koju kunu za taj isti forum koji siluje, ili dati koju kunu da se bolesnom djetetu kupi bicikl. 

S obzirom da vi svi šutite, netko mu mora reći što ga ide, pa se Zlatan odlučio žrtvovati za cijeli forum :lool: 

Edited by GTT
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@GTT

Trebao bi ja tebe stavit kao moderatora, pa bi veoma brzo naucio kako bit fleksibilan, opusten i tolerantan [emoji28][emoji28][emoji28]

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Ivan1902 said:

@GTT

Trebao bi ja tebe stavit kao moderatora, pa bi veoma brzo naucio kako bit fleksibilan, opusten i tolerantan emoji28.pngemoji28.pngemoji28.png

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
 

Sumnjam da bih obavljao posao po pravilima struke... :lool: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja i Martinko imamo svoju povijest i ignoriram njega i njegove postove mjesecima, pa sam baš odlučio da više ne ignoriram niti jedan njegov post i tako će biti odsad nadalje. Iako bi samo budala uopće ulazila u raspravu s njim, moram priznati da me jako veseli svaki njegov post i odgovor na moj, jer lik kao on je “unicorn” na ovom forumu. I naravno, ne radi se samo o tome što piše po forumu, nego kakav je čovjek, a on je nebrojeno puta dokazao tko je, što je i kakav. Taj veliki moralist je u svakoj temi na forumu, osim u onima gdje treba npr. donirati koju kunu za taj isti forum koji siluje, ili dati koju kunu da se bolesnom djetetu kupi bicikl. 
S obzirom da vi svi šutite, netko mu mora reći što ga ide, pa se Zlatan odlučio žrtvovati za cijeli forum :lool: 
Pa i ti si 24 sata dnevno na forumu.. ok mozda malo manje..
Mislim da je ok da je forum aktivan a ne 3 posta dnevno ko na nekima.
Link to comment
Share on other sites

Ko copor vukova ste navrli na jednoga .Koji vam je

Ivan je to preozbijno shvatio sve, a vi ste ko djeca bulliji u vrticu svi se okomili na najslabijeg uvjetno receno.

Valjda bi trebali vise pameti imat u glavi od vremena kad se bili u vrticu/skoli

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mata73 said:

Ispisnina je 500 kn + 2.80 kn po postu

Hajd idi u qrac čips mi izleti iz usta. ?

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Razmazena djecurlija.

Molim te, shvati sve ovo kao zajebanciju, i sam zajebavaj druge... malo sve ovo previse primas ka srcu [emoji106]

 

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Bi, da, da su ljudi donekle ok a ne mučki provokatori.Pa kad ti netko kaze da drkas na poslu i primas placu za nist a ti se krvavo naradis za sicu, to moze biti samo teza provokacija a nikako zajebancija.. tak bi ja mogo rec da drka u autu svaki tjedan po europskim autocestama i.i.... ispo bi budala. A on opet pametan jer se valjda rodio pametan.

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.