Jump to content

Megane 3 svjetlo u vratima


axxo

Recommended Posts

Stavljao sam led svjetla u vrata,i prilikom mjenjanja zarulje u vozacevim vratima odjednom na onim zicama nema struje,ili sam ja nekako napravio kratki spoj ili se nesto sje*alo odjednom.na ostalim 3-ojim vratima svjetlo normalno svjetli.Imali tko kakvu ideju gdje je se ta zica mogla odspojit,iako nisam vukao?

Link to comment
Share on other sites

Zatvori vrata, zaključaj, otključaj i kad otvoriš vrata trebalo bi raditi

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Jesi probao staviti žarulju ili drugu LED-icu?

Pokrenuti motor pa onda probati.

Meni žaruljica žmigavca nakon promjene nije radila dok nisam upalil - ugasio motor.

Link to comment
Share on other sites

Palio,gasio auto, promjenio 3 zarulje al nece,jednostavno nema struje na ta 2 kabla..mislim da nema poseban osigurac za  to svjetlo,jer ostala 3 rade..prolaze li te zice kroz onu gumu na preklopu vrata?jedino tu rastvorit pa vidit ima li struje? Jedino mi to pada napamet

Link to comment
Share on other sites

A ako ni to ne pomogne, onda ti je prdnuo osigurač. Tako je bilo meni kad sam stavio prejake ledice u osvjetljenje tablice.

Link to comment
Share on other sites

Vratio sam i obicne pa ne radi,nema struje na zici,zna li netko koji bi osigurac to mogao bit iako mislim da nije do njega jer ostale zarulje na suvozacevim vratima i odpozadi normalno rade..izgleda da cu morat tu gumu na vratima skinit i provjerit ima li tu struje

Link to comment
Share on other sites

da ti se nije slucajno otkopcao jack sa zadnje strane? probaj odserafiti donji dio unotrsanjosti vrata i rukom napipaj da nije jack ispao ili se malo odpojio...:hey:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 5 months later...

Imam isti slicaj sa ledicama .Na meg 3 karavanu . Išao sam jučer popikati ledice u krov  , 2 naprijed kada sam stavio su radile , treća piknem ne radi više ništa.  Više ne svijetle ni naprijed ni nazad... Samo vrata kada se otvore one u njima. I kasnije se vozim u vožnji par puta probam ručno upaliti svijetlilo je , i dođem doma da stavim ostatak sijalica više nikako dobiti da svijetli .  Ima li tko kakvu ideju? Iste takve imam popikane u druga 2 megana doma i sve radi ok

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.