Jump to content

Zamjena motora


m.j.

Recommended Posts

Pozdrav svima trebam uraditi zamjenu motora kod mene je 1.9 dci 88kw zelio bih ubaciti verziju 96kw ima li neko iskustva je li izvodljivo u pitanju je laguna 2 karavan verzija 

Link to comment
Share on other sites

Moras mjenjat centralinu i instalaciju motora, ugasit dpf ako ga ne mislis stavljati...za tzv "body computer" neznam,mozda je cak i isti....u sustini gol motor je isti ako se ne varam? Po meni nije isplativo ako ti je ovaj motor dobar, ako ti je radi snage, napravi kvalitetan remap....

Poslano sa mog NOA N2 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Hvala na odgovoru lafe,nije u pitanju zelja ili egzibicija motor los skroz ne isplati se raditi a ovaj od 96kw imam na sigurno znam da je dobar,probacu nesto iskombinirati,zna li neko mozda da je neki od clanova radio ovo

Link to comment
Share on other sites

Onda vrlo jednostavno rijesis ako je tako....stavis od tog 96kw blok i glavu, a agregate, turbo, usis itd stavis od svog....blok i glava bi trebali bit isti

Link to comment
Share on other sites

To sam i mislio pokusat cu tako javim rezultate,a svaki savjet dobrodosao,pozzz 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Renaultovci evo da se javim sa rezultatima,prije pola sata stigao auto sa novim motorom,sve moje na novom motoru,javim iskustva nakon par dana,usput kako ide ona kombinacija unutra kada ne radi daljinsko zakljucavanje jer je skidan akumulator i centralni komp

Link to comment
Share on other sites

Rijeseno.( unutra u automobilu sa zatvorenim vratima ubaciti karticu u citac,ne startovati motor,zatim pritisnuti taster za zakljucavanje vrata kraj rucne na sredi nekih 2-3sec cut ce se beep,isto ponoviti sa otkljucavanjem.izvaditi karticu iz citaca i probati ) eto ako neko bude imao slican problem.pozdrav

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.