Jump to content

Clio 3 ručica ručne kočnice


logan

Recommended Posts

Kolega na poslu ima Clio 3 i dogodio mu se lom plastike na ručki ručne kočnice tako da je izletjelo van dugme i opruga kojom se otpušta ručna.

Vjerojatno zbog nedovoljne kvalitete, izloženosti suncu itd. plastični rukohvat je puknuo i sada više ne može povući ručnu jer nema dugmeta kojim bi se zaustavila potegnuta ručica odn. kasnije otpustila.

Ne znam je li to neki tipičan kvar ili moj prijatelj ima zlu sreću da se to baš njemu dogodi!? 

Jeli netko možda mijenjao ručicu ručne koji je ja najjednostavniji način da riješi problem? 

Link to comment
Share on other sites

Nikad cuo da se to nekom dogodilo. Napravi sprajc vilicu od drveta pa potpori :bigl:

Šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nisam ni ja još ovo čuo ali evo, dogodilo se mom kolegi iz firme. Vjerojatno će trebat mjenjat cijelu ručicu ali ne znam koliki je to pothvat. Nadam se da nije prekoplicirano i da treba nabaviti drugu ispravnu i malo šarafiti po autu ...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.