Jump to content

Twingo II ugradnja ksenona i led pozicija


Black.Tip

Recommended Posts

Za koliko bi se para dalo složiti OK ksenon svjetla i led pozicije u Twingu II? Prethodni auto mi je imao leće tvornički pa sam samo stavio ksenon žarulje i balaste sa ebaya kao i led pozicije, međutim auto je bio dosta starije generacije pa nije imao CAN bus.

Link to comment
Share on other sites

cca 1000-1500 kn, ugradnja Morimoto leća i kvalitetnog xenona. 

Ja sam u Megana ugradio, lik je fantastično sve složio. 

Branimir 098609787

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kljaka said:

cca 1000-1500 kn, ugradnja Morimoto leća i kvalitetnog xenona. 

Ja sam u Megana ugradio, lik je fantastično sve složio. 

Branimir 098609787

poznatiji kao Jens ?

preporuke i od mene za istoga

Link to comment
Share on other sites

Ima li ko slike radova od Branimira? Možda i meni bude treba...

Link to comment
Share on other sites

Sova, za Kreju znas? Ja nebi o nikom drugom razmisljao. I meni ce raditi prepravak Jensovog. Tj ne prepravak nego nove farove.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, mario #8 said:

Sova, za Kreju znas? Ja nebi o nikom drugom razmisljao. I meni ce raditi prepravak Jensovog. Tj ne prepravak nego nove farove.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 

Neznam Kreju. Sta je s njim? Radi super sa super robom il? 

Link to comment
Share on other sites

Na BMW forumu se kunu samo u njega i par ovih deckiju iz DE mu salju farove u HR i vele da je bog.
Za ostalo mozemo na PP il ti dam broj moba pa se cujemo.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ajd pliz javi mi se na broj 091/7899-266 možeš na Viber vezano za Kreju.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Da malo podignem temu iz mrtvih. Tehnički upit. Ako bi recimo ugradio projektorsku leću u svjetlo, tipa da je LED projektorska leća, da li mogu pred tehnički samo izvaditi LED žarulje i staviti obične halogene ili nightbreakere da to svjetli OK da se prođe tehnički? Ne znam kako se tolerira to s ugradnjom aftermarket projektora, nije baš da se ne vidi razlika.

Link to comment
Share on other sites

ne, ako leću nisi i prije imao. ako jesi i zamjeniš ju s bixenon projektorom, nitko neće vidjeti razliku uz halogenu žarulju. Naravno ako ide unutra. A obično ide jer su ti projektori uglavnom na H1 grlo

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, frenchkey said:

ne, ako leću nisi i prije imao. ako jesi i zamjeniš ju s bixenon projektorom, nitko neće vidjeti razliku uz halogenu žarulju. Naravno ako ide unutra. A obično ide jer su ti projektori uglavnom na H1 grlo

Tvornički nemam leću. Znači prijedlog je ugraditi bixenon projektor i staviti normalnu halogenu žarulju za tehnički, a nakon normalnu ksenon žarulju i vozi?

Link to comment
Share on other sites

To je kod Jensa rađeno, tako da sve info možete naći na njegovoj stranici. Ukratko bi-xenon lece ugrađene i obojana unutrašnjost farova u crno. Po meni izgleda top i čini se kao najbolja opcija. 
 

Još fotki s njihove fb stranice:

6F4D6812-E900-445E-8496-8EC01A0FE5B9.thumb.jpeg.83fca9685b9d43805b95aa073bbcaa39.jpeg773338ED-8D7B-45EC-B9B6-EEBB7C3EC99F.thumb.jpeg.aa8fb9a138d2b81ca50aa61c83aa495f.jpeg2BD16EC4-031D-4923-AF3A-10A0710343D0.thumb.jpeg.8d483e462e506d0322df7741b8ac991f.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ove slike crnog Twingača sam dobio u inbox i komunicirao s tom osobom. A ovaj crni bijelo RS je od jedne gospodične iz Varaždina ili okolice mislim. Jako jako lijepo sređena i dobra jurilica, imao sam ga prilike ovo ljeto razgledati na susretu u VŽ-

Link to comment
Share on other sites

@Black.Tip to je jedan auto, prije folije i nakon. Vlasnica je gospodična i iz Zagreba je ako se ne varam 

Link to comment
Share on other sites

Podsjeća me na mene u mlade dane... uložiš u auto... 99% od sto ljudi uopće ne kuži šta je drugačije i zašto auto vrijedi više....  ali eto generecije idu i sad je i meni sve jasnije :)

Link to comment
Share on other sites

Twingo je top samo ne prolazi s time tehnički, a i štrumfovi ga mogu poslati na vanredni tehnički

Link to comment
Share on other sites

 

3 hours ago, frenchkey said:

Twingo je top samo ne prolazi s time tehnički, a i štrumfovi ga mogu poslati na vanredni tehnički

U tome i je čar. 😄 Btw. Bas me zanima koji policajac bi žensku poslao na vanredni. 

Link to comment
Share on other sites

Vlasnica je gospodja a ne gospodicna :D

Twingo je RS i stalno se na njemu nesto radi i narucuje svasta nesto

Link to comment
Share on other sites

Ajde da onda budemo do kraja točni, gospođa Nina Čajko Đurinski je iz Zaprešića i ima po meni najjači tj najatraktivniji Twingo RS u Hrvata.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.