Jump to content

Pitanje za HANSA!


stjepan_th

Recommended Posts

Hans je li istina da neke stvari ne mogu popraviti ljudi u ovlaštenom servisu?

Ponekad moraju doći ljudi iz inozemstva da poprave kvar.

Link to comment
Share on other sites

Nitko iz inozemstva ne dolazi k nama u servis da nam nešto popravi.To je tako u Renault servisima,za druge marke neznam.A o cemu je konkretno rijec? :zbunjeni;

Link to comment
Share on other sites

Nitko iz inozemstva ne dolazi k nama u servis da nam nešto popravi.To je tako u Renault servisima,za druge marke neznam.A o cemu je konkretno rijec? :zbunjeni;

Pa kod kupovine auta imao sam nekoliko pitanja u svezi motora.

Prodavač nije znao gdje je smještena bregasta osovina(u glavi ili bloku) pa je došao šef servisa da objasni.

Naravno da je objasnio neke stvari i upozorio da se ništa ne mo

Link to comment
Share on other sites

Pa kod kupovine auta imao sam nekoliko pitanja u svezi motora.

Prodavač nije znao gdje je smještena bregasta osovina(u glavi ili bloku) pa je došao šef servisa da objasni.

Naravno da je objasnio neke stvari i upozorio da se ništa ne mo

Link to comment
Share on other sites

Gdje je smještena bregasta te koji je sistem ubrizgavanja prodavači bi morali znati.

Mogli bi imati i više slika presjeka motora.

Link to comment
Share on other sites

ja da kupujem auto nikad ne bih išao pitat prodavača o takvim detaljima kako izgleda motor iz nutra!!!

nije mi jasno od kud ti to, kao vrsnom home serviseru yuga i thalije,

palo na pamet!??? :zbunjeni;

hehe čudno

od kud bi to oni trebali znati?! :zbunjeni;

komentirali su ljudi prije mene tak da neću ponavljat!

mehaniku ti vjerujem da mo

Link to comment
Share on other sites

>stjepan: sve to mijenjanje filtera, pločica, diskova i sl. nije popravljanje nego odr

Link to comment
Share on other sites

svaka ti cast. nemam sta za rec ako mozes sam servisirat auto novije genracije zbilja skidam kapu. mislim vecina nas ovdije znaju sami promijenit ulje u motoru/mjenjacu, promijenit plocice/pakne, diskove, promijenit akumulator, postelat paljenje(na autima sa karburatorom ili mono-point injectionom) ali kad primjerice od mame twingo pocne pokazivati i najmanje naznake kvara ide u servis.

a na mom puntu prvo sam uz pomoc prijatelja vidim sta je a onda ide tek na servis..

Ako netko zna osnovne stvari oko auta( ovdje nabrojene) servisi vam ni potrebni.

Zašto plaćati 2000kn ako mo

Link to comment
Share on other sites

Cudna si ti Stjepane biljka, prvo se cudis kako nigdje nisu dostupne sheme elektronike od Renaulta...mislim da je svakom djetetu jasno da to Renaultu uopce nije u interesu javno objaviti.

Sad bi jos i htio da ti s autom isporuce kljuc za svijecice?!!? To se ti cudis jer se sa nekim od tvojih prijasnjih automobila isporucivao kljuc za svijecice ili ??

Lijepo je sto ti imas dovoljno vremena za popravljati svoj auto unatoc tome sto ti za svaki popravak vjerojatno treba 4 do 5 puta vise vremena nego mehanicaru u servisu. (Dobro naucis nakon par puta...ali prvi put sigurno). I to sto Spex kaze, svaki komad ima svoj moment stezanja, ti ih znas? Na koliko se steze vida na aluminjskoj felgi?

Link to comment
Share on other sites

zna maher nema što!

zato mu i treba "tehničku knjigu ili barem sheme elektronike."

"set zvjezdanih bitova za Renaultove vijke"

hm? :zbunjeni; meni su isporučili s autom "šarafciger" s zvjezdastim vrhom za te zvjezdaste vijke! ak mislimo na istu stvar.

s tim isporučenim mo

Link to comment
Share on other sites

Kad spominješ generalku motora, specijalist sam za takve poslove.

Na yugu55...

Ako si toliki specijalist, zašto se u tvojim postovima, osimk Thalije, spominje još SAMO Yugo 55? Koje si još auto imao osim ova dva? Po kojim si još motorima kopao osim ova dva? Kojem si još motoru napravio generalku osim motoru Yuga 55?

Link to comment
Share on other sites

zna maher nema što!

zato mu i treba "tehničku knjigu ili barem sheme elektronike."

"set zvjezdanih bitova za Renaultove vijke"

hm? :zbunjeni;  meni su isporučili s autom "šarafciger" s zvjezdastim vrhom za te zvjezdaste vijke! ak mislimo na istu stvar. 

s tim isporučenim mo

Link to comment
Share on other sites

Ponavljam, imas iskustvo sa nekim drugim proizvodacem kod kojeg sa automobilom dobijes kljuc za svijecice, komplet kljuceva (8,10,13,17) i 2dl boje???

Inace ja sam set zaruljica dobio sa autom, valjda si im se nisi svidio.

Link to comment
Share on other sites

Ponavljam, imas iskustvo sa nekim drugim proizvodacem kod kojeg sa automobilom dobijes kljuc za svijecice, komplet kljuceva (8,10,13,17) i 2dl boje???

Inace ja sam set zaruljica dobio sa autom, valjda si im se nisi svidio.

Znači zakinuli me već kod isporuke?!

Ma to je najmanji problem ali ipak boli.

Iskustvo je sa Zastavom gdje sam sve nabrojano dobio.

Osamdesetih su proizvođači davali osnovni pribor uz auto.

:klap:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.