Jump to content

frenchkey

Recommended Posts

nije problem, problem je jedino otvoriti staru karticu a da ne uleti skalpel preduboko

ako ti ispada ključ znači da je već otvarana vjerojatno i da je ''majstor'' otkinuo onaj + znak koji ujedno klikne u ključ i drži ga da ne ispadne

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

masu tih kartica sam narucivao s ebaya komplet karticu s elektronikom praznu..plati se samo kodiranje i sve radi.kineske kartice su i radee odlicno vec par godina..nazalost kinezi jos nisu poceli kopirat hansfree karticu .

kod kljucara tipa el cod u splitu itd..mislim da su iste te kartice kineske (ja nisam vidio razliku) i prodaju se po cca600 kn.ovako ispadne puno puno jeftinije.mislim da su nerealno visoke cijene kljuceva za tako stara auta

Link to comment
Share on other sites

ljudi daj me malo na kraju prosvjetlite.

Imam za lagunu 3 karticu, koja nije handsfree; i htio bih si nabaviti još jednu...

znači što kupim na e bayu (kolko košta?) i gdje napravim kodiranje ( kolko košta?)

 

hvala unaprijed

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.