Jump to content

Clio 4 MediNav update problem


mr.shiljo

Recommended Posts

Bok svima!

Uzeo sam Clio 4 polovni pa imam problema sa radiom, mediaNAv. Nije problem na kraju, prodavač će ga zamijenit poslije Nove, ali zanimaju me neke stvari, pa ga možda i dobijem da radi. Dakle prvo sam skuzio da su ga naknadno stavili u auto, nije vezan za šasiju. Drugo, ne memorira stanice uopce, kad se auto ugasi i stanice nestanu drugi put kad se upali. Onda kada idem na update preko toolboxa, daje mi neki configuration fajl da skinem, ali kad ga skinem i stavi u ato da se updatea , dakle upaljen auto sve po proceduri slika je u privitku, zašteka pred kraj i tako unedogled, 3 sata sam čekao ništa. Reset radija tako da mu otštekam konektor. A sad uopce nece više ni uzet otisak auta. Nešto unutra sa memorijom mozda ili … Eto ukratko...Jel ima tko kakvih iskustava? ZAdnja mu je verzija softwarea 4.1.0. a toolbox mi daje da stavim 7.1 configuration file...I to je sve. USB ovi formtirani na FAT32 kako i treba

 

Lp

IMG_20181221_184238.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hmm....  ocito mu nekaj neda da zavrsi. 

Zanimljivo, ja bi pravac ovlasteni servis i vidio u cemu je kvaka.

Si stavio prazan usb u nav, pa spojio na komp?

Ja planiram navigaciju u dusteru zamjenit novom.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.