Jump to content

gori ona žuta lampica


mirko7

Recommended Posts

dobra večer, svako dobro i sve najbolje svima vama

ukratko sin je kupio clia 2007.g. 1.2 43 kw, comunity, čim je otiša na benzisku i nalijo gorivo 95-ticu,nakon desetak km upalila se ona žuta lampica na kontrolnoj ploči, kad je pola goriva potrošio ulija 100-ticu lampica se ugasila,sad opet liva 95 nakon desetak km opet se upalila , recite samo koje gorivo ide na poklopcu piše ron roz 95 -98, ili im je to mana

vozili u  meštra gdje vozim megana , spojili na laptop i pokaza neki strujni krug prvi puta, tu grešku resetirali i sad te greškeviše nema kao i danas kad je bio na laptopu sve ok a lampica gori

sin nije upamtio prvi put prije desetak dana točno što je pisalo i koja šifra

inače između tih lijevanja goriva napravio servis sve filtere i svječice i ulje zamijenio

ima li itko ideju, evo i slika lampice

hvala

 

WP_20181231_17_39_19_Pro.jpg

Link to comment
Share on other sites

hvala ekipa moraću ga vozit opet na dijagnostiku ali i slikat rezultate da ne  bude kao i prvi put

Link to comment
Share on other sites

ha ha ono što sam vam rekao, juče sam nalio 10 lit 100-tice , lampica se pogasila nakon tridesetak kilometara i sada sve ok

biće da mu ne  odgovara to gorivo a 95-tica , i meni je čudno, i danas ga sin vozao i do splita, dugopolja i sve ok

šta reć

Link to comment
Share on other sites

Treba otići kod nekog tko ima Can Clip, ove univerzalne dijagnostike mi se čine nepouzdane. Ne može se dogoditi da svijetli lampica greške (bilo kojeg tipa) a da Clip ne očita grešku.

Link to comment
Share on other sites

Ista stvar je bila i kod mene na Cliu 1.2 (2001). Promjenio gorivo i lampica se ugasila sama od sebe :)

Link to comment
Share on other sites

zasto tocis 95? ja imam 30-40ks manje na 95ici

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.