Jump to content

Laguna RXE 2.0


6-speed

Recommended Posts

ovako frend ima namjeru kupiti neki malo veci auto a posto voli renault misli si uzet ovu lagunu. cak je i nasao jednu u oglasu (ici ce je pogledat za vikend) 95. godiste full oprema sa svom dokumentacijom(servisi, popravci, pecati) registrirana do 11 mjeseca sljedece godine za 4200 eura...

e sad me zanima na sta da posebno obratimo paznju kad budemo isli gledat tu lagunu? Hans ako sucajno znas dali ima koje specificne kvarove ...

znam da je taj 2.0 motor sa 115 ks i da je RXE dosta jaka ako ne i najaca oprema koja se ugradjivala u lagunu..

inace ja cesto vozim sluzbenu lagunu 1.6 16v (od HRT-a :)) ) i pokazala se dosta pouzdanom, nikad nije imala neki kvar iako ima preko 200,000 km.. jedio je jako troma! :zubo:

a nikad nisam vozio tu 2.0 sa 115 ks.. pa me zanima kakvom se pokazala...

HVALA u naprijed!

Link to comment
Share on other sites

super! hvala na odgovoru.

vozio ga je neki deda :) i ima sve racune i sve pecatice od servisa u knjizici auta.

bas me zanima kako ce izgledat. jer ju je lik full ishvalio kad smo pricali na telefon..

inace cijena je bas zanimljiva. jedna takva limuzina kosta 4000 eura a golf dovjka 89. godiste kosta 3500 eura!!! :jakoljut: :brut:

Link to comment
Share on other sites

i meni se full svidja kako izgleda laguna i da ju se sa malo para dosta lijepo sredit pogotovo ove sa full opremom.

samo nisam siguran dali ova ima automatsku klimu i zracne jastuke jer u to doba (95.) klima i zracni jastuci su se morali uzet kao dodatna oprema cak i na rxe. vidit cu u subotu. frend se skroz napalio a ja sam ga zaboravio pitat dali je pitao sta sve ima od opreme :) znam da 100% ima el. podizace i onaj putni komp. di ona zenska prica na njemackom ili francuskom :)

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je Baccara bila najjača oprema za tu Lagunu... Inače, lijep auto, i dan danas moderno izgleda!

Link to comment
Share on other sites

nije najaca je bila Initiale koja je imala sve sto i rxe + posebno ozvucenje (bolja zika), drukciji zadnji spojler, el. podesive siceve, automatsku klimu, metalik boju, drukcije alu felge, grijanje predjne "šajbe", alarm sa automatskim podizanjem prozora pri zakljucavanju auta.

rxe ima klimu 100% samo ovisi dali je rucna ili automatska, ima abs, airbag za vozaca, malo jace profilirane siceve i jos par sitnica koja cine voznju extra ugodnom :)) ...

sve mi se cini da cu ja frendu uvalit punta a ja sebi uzet tu lagunu ! :roll:

Link to comment
Share on other sites

Sasa ja cekam dan kad ces se vratiti "doma"!!!!!!!!!!!!!! :roll:

Daj uzmi vidise neki renault... :hey:

thumbs.gifjumping.gif

Link to comment
Share on other sites

Sasa ja cekam dan kad ces se vratiti "doma"!!!!!!!!!!!!!! :roll:

Daj uzmi vidise neki renault... :hey:

uzet cu renaulta 100% skupljam pare za jedan renault-cek :))

laguna je strava ali nije to auto za mladog decka kao sto sam ja... meni treba neka mala jurilica.. iako mi se JAKO JAKO svidjela ta laguna, crne boje, full oprema, alu felge, 4 diska, automatska klima, alarm, daljinac za otvarajne prozora i vrata, komande od radia na volanu, original spojler na bunkeru.. MLJAC :)

ali ovaj auto za kojeg ja stekam pare ce biti bolji od te lagune :))

Link to comment
Share on other sites

2 6-speed: ...vec si nam ionako skoro sve rekao :lol: : - mladi decko, mala jurilica, renault...imam sansu od 33.333% da cemo pogodit :lol:

Link to comment
Share on other sites

a nije clio :) clia sam trebao sada vozit da nisam bio blesav i prihvatio ponudu od tate da mi kupi novi auto :( bio u renaultu i donio mi predracun za clia 1.4 16v i dci sa 80 ks, jedan i drugi s confort dynamique opremom + klima. i posto smo jako dobri sa direkrektorom renaulta u rijeci nudili su nam i 20% popusta ali ne ja sam bio tvrdoglav i rekao sam da necu i da cu si ja sam kupiti auto za svoje novce(imao sam 4000 eura) i onda ga sredit po svom gustu.. i tako sam kupio punta.(bas sam glup :)) )

inace sada mislim kupit megana coupea ali vidit cemo...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.