Jump to content

Megane Sport F1


182

Recommended Posts

Idemo istim koracima :) , moj dolazi krajem petog :hura: Samo da do onda rješim 182.

:yeah:. više nas ima bolje je.

pa da u

Edited by dare
Link to comment
Share on other sites

Evo kako vidim na ovom meganu retrovizori nisu u boji auta nego su crni, super sad ne moram ni ja svoje farbat :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Evo kako vidim na ovom meganu retrovizori nisu u boji auta nego su crni, super sad ne moram ni ja svoje farbat :bigl:

Jesu crni, ali su polakirani.

Link to comment
Share on other sites

i bit će Zoe.

jucer sam vidio sva tri.. i bolid F1 :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Guest domic

Stari moj auto je mrak.....ja sam ga vidio jos prije kad su ga prvi put na trg stavili......svaka čast renaultovcima :hail::hail::hail::hail::hail::hail:

Link to comment
Share on other sites

i ja jedva čekam tvoj Megane F1 ako ćeš sa njime doći koji put na Mobikrog...

ako nećeš ..onda ga jedva ne čekam :bigl:

ma šala... u

Link to comment
Share on other sites

jučer vozio.Sve 5 osim volana i serva.Fini zvuk motora, soft baršunasti zvuk ozvučenja-milki po usnoj školjci,auto pregledan, jednostavan iznutra, jedino nisam vidio gepek da utvrdim mo

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.