Jump to content

Grand Scenic 3, nosaci kufera


Srks

Recommended Posts

Pozdrav,

imam Scenica 3, 1.5 dci 2015.g. Zanimaju me nosaci kufera/skija, tj baza(na koje se montiraju nosaci)

Na mom nema nikakvih nosaca, cak ni rupa ili nesto slicno gdje bi se montirali

prvo gledam estetski rjesenje.., za sad mi nisu potrebni nosaci skija ni kufer, samo ova baza(tracnice ili kako se to vec zove) Da li je moguce montirati tj. je li potrebno busenje itd za stavljanje ovih nosaca sa slike?

naime, vidio sam neke Scenice da oni to imaju, vjerujem tvornicki

E414DB24-D098-4255-9BFA-DEFF6D5CE8FD.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

i imam ti poprecne nosace bas za takav model s uzduznima...bena nisam skuzio i uzeo a nemam ih ??

Link to comment
Share on other sites

Inace na taj auto idu ovakvi nosaci koji se hvataju za stok od vrata, tako da ne vidim smisao busenja krova da bi ugradio nesto sto ti uopce ne treba da bi imao krovne nosace.

 

roof-bar-system-for-renault-scenic-grand-scenic-iii-5-door-mpv-2009-2016-door-mount-fixing-p2906-4259_image.jpg

Link to comment
Share on other sites

Estetika, prijatelju, zato sam i napisao da mi ne trebaju nosaci, nego sam pomocu nosaca pokusao doci do onoga sto trazim

Link to comment
Share on other sites

Sorry, nisam na prvu skužio da ti trebaju šine samo radi izgleda

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.