Jump to content

Šuškanje iz vrata-problem


moril

Recommended Posts

Pozdrav.

Već neko vrijeme na brzinama većim od 60 km/h čujem šuškanje iz vozačevih vrata, a nedugo i iz suvozačevih. Baš me nervira.

Prije koji dan konačno sam otkrio razlog, rasklimana je ona crna pločica ispod kvake koja vjerojatno služi za otključavanje vrata po handsfree sistemu.

Vjerujem da ste imali takav problem, a mene muči čime efikasno fiksirati tu pločicu, a da ne napravim kakvu štetu i da se to ne vidi???

Link to comment
Share on other sites

Kupis nove. Nisu skupe. Ili skines ovu i malo silikona na rubove gdje se kaci. Ili dvoslojna tanka traka isto na rub. Amen.

Link to comment
Share on other sites

Davnih dana imao taj problem na scrnicu 2.

Silikon ili neko drugo.ljepilo i stisni.  

Link to comment
Share on other sites

Kako se skidaju??? Bojim se da ih ne pokidam sad kad je hladnije...

Link to comment
Share on other sites

Malom ravnom kacavidom ili nekim tanjim plastičnim predmetom stisneš između plastike i lima od vrata i na laganu polugu iščupaš. 

Mislim da su kopče lijevo i desno na plastici ali sam zaboravio.

Nemoj na silu jer će sigurno puknuti kopče na ovim minusima.

Možeš za prvu ruku samo malo silikona staviti na spoj bez da skidaš pločicu

Link to comment
Share on other sites

ja sam to lijepio na scenicu obostrano ljepivom trakom. Imao ostatke neke uske trake za ljepljenje ekrana mobitela. Drži izvrsno, ne čuje se više

Link to comment
Share on other sites

Nemoj to sad radit. Kad otopli. 
+1.

Nebi ni pokusao. Obzirom da nije rastavljanje vrata/panela i da bi imalo i smisla, ako je bas hica velika, obicnim fenom za kosu bi to zagrijao prije pa ajde...

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima na pametnim savjetima. 

I ja mislim da budem pričekao toplije vrijeme, a do tada možda kapnem mrvu silikona samo da ih malo fiksira, jer sve četiri kad krenu šuškati baš je iritirajuće

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.