Jump to content

Clio 3 podizanje prozora vozača


Zrmi RS

Recommended Posts

Odmah da kazem da su mi oba prozora automatska. Danas spustim jednim klikom prozor do kraja, platim parking i opet jednom kliknem za podizanje gore. On se krene podizat, prođe pola i zaustavi se. kao da ga je netko rukom zaustavio. Ja kliknem opet i aut.mod vise ne radi nego onaj ostatak moram mic po mic podizati do kraja. Kliknem jednom za spustanje i radi normalno. Za podizanje opet isti problem. Programirao sam prozor dakle nije to. Suvozačev radi normalno. Vozačev šteka uvijek na istom mjestu i to samo pri podizanju. Nista nije cackano, i da je nesto upalo. Jucer sve radilo ok. Ima netko ideju?

Link to comment
Share on other sites

Digni prozor gore skroz do kraja ..mic po mic. Kada je dignut skroz do kraja drži par sekundi još tipku kao da ga dižeš i probaj ga onda spustiti i dignuti.

Link to comment
Share on other sites

Ako je naucen na pocetne pozicije onda ga nesto blokira u podizanju. Skinuti oplate pa vidjeti jel ima kakvih polomljenih plastika ili krivo namotane sajle.

Poslano sa mog Mi A2 Lite koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

A jedino ako je nesto puklo, ali do jucer je ave radilo od dana kad je kupljen.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zrmi RS said:

A jedino ako je nesto puklo, ali do jucer je ave radilo od dana kad je kupljen.

Znaci vrijeme je da nesto ode ako do sad nije ?

Link to comment
Share on other sites

Rijesio problem. Neda mi vrag mira prije rastavljanja i prodjem ja prstom po duzoj vodilici tj kederu iznutra i probam. Kad ono proradi. Kao da je na jednom mjestu bila malo utisnuta. Uzmem jos silikonskog spreja i podmazem obje vodilice i sad mi stakla idu ko podmazana hahahah. Eto glup problem ali rijesen.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.