Jump to content

Jezik navigacije


Škiljo

Recommended Posts

Dakle imam megane grandtour iz 2014. god, ima ugrađenu navigaciju sa kartom cijele europe (ona verzija sa karticom sa strane, neznam kak se zove) i cijeli menu je na engleskom jeziku. U postavkama nema hrvatski jezik za odabrat

Mene sad zanima postoji li način da se ubaci hrvatski jezik bez ovlaštenog servisa? 

Glasovni dio sam uspio riješit preko TomTom home programčića pa me zanima dali se ovo može riješit tako.

Isprika ako tema već postoji, nisam naso.

Edited by Škiljo
Link to comment
Share on other sites

Neznam. Znam samo da sam vidio da neki imaju menu na hrvatskom jeziku a sad jel to neka druga verzija navigacije nemam pojma.

Link to comment
Share on other sites

Pa nisam lud, valjda znam sta sam vidio. Znaci megane III ima menu navigacije na hrvatskom jeziku.

Link to comment
Share on other sites

Laguna 3 iz 2011 TomTom Live ima hrvatski. 
Moj Megane je proizveden 12/2014 i nema HR na navi ?!

A uostalom ni netreba mi....ti HR izbornici na navigaciji,mobitelu,TV,windowsi i općenito svim uređajima mi nikad nisu legli

TURBO TERROR

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.