Jump to content

Najbolji miris za auto


darmk3

Recommended Posts

“Smell of success.” ?

To je to. Jel ima kod nas za kupit?

Edited by IcyTexx
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, IcyTexx said:

“Smell of success.” ?

To je to. Jel ima kod nas za kupit?

Ima, dubrava. Chemical guys.

Link to comment
Share on other sites

Nakon kemijskog čišćenja auta, meni je ostao neki neutralan miris, baš zagušljiv. Zato sam si sam pripremio miris, a to je mješavina eteričnih ulja, 2dl alkohola te cca 3dl vode.

image.thumb.png.a279e3647bc0e5725091d01f17096283.png

Svaki tjedan par puta našpricam auto i malo ga proluftam. Stvarno mi je miris super. Nije napadan, temelji se na mirisu citrusa, lavande i eukaliptusa, baš dobar.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je najbolji miris uzavrele ribice, nekak mi je istovremeno napet i opuštajuć, pa intezivan, a s druge strane blag ne znam ni sam :D ima vise vrsta. 

 

 

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Meni je u zadnje vrijeme najdraži Areon Vanilla Chocolate. 

Imam i California Scent Coronado Cherry u Gti-u, ali nakon nekog vremena postane nekako čudan miris, da ne kažem neugodan. Ili je jednostavno dao svoje...

Link to comment
Share on other sites

Areon onaj zeleni, ne znam kako se zove ni kakav je to miris. Ne onaj svijetlo zeleni koji miriši kao sredstvo za wc, nego ono malo tamnije pakiranje. Neki cvijet je na tome, nemam zaista pojma koji. Netko mi je rekao da je to jasmin. Što god da je, prekrasno miriši, vidim mnogim suputnicima se svidio, a čini mi se da duže traje od razvikanijeg i skupljeg Wunderbauma.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VedranSB said:

Areon onaj zeleni, ne znam kako se zove ni kakav je to miris. Ne onaj svijetlo zeleni koji miriši kao sredstvo za wc, nego ono malo tamnije pakiranje. Neki cvijet je na tome, nemam zaista pojma koji. Netko mi je rekao da je to jasmin. Što god da je, prekrasno miriši, vidim mnogim suputnicima se svidio, a čini mi se da duže traje od razvikanijeg i skupljeg Wunderbauma.

Evo pa nađi koji.. ;)
http://areon-fresh.com/hr/products/mon-areon/

Link to comment
Share on other sites

Ico_Zg, pogledao sam. Zove se Lily of the valley. Što god to bilo. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Ja sam vanilija fan, tako da moj uvijek mirisi po bakinim vanilin kiflicama 😂😂😂

trenutno imam neki gel u limenci

Link to comment
Share on other sites

ja sam trenutno na ovakvim oblicima osvježivača, i dosta dugo traje, duže od mjesec dana

image.thumb.png.79c5d20c6856b89d4c9761054f1c9608.png

Link to comment
Share on other sites

Fan sam bubbleguma, nebitno proizvođač, i ok je od areona gold sport lux.

Edited by Optimista
  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

+1 za gold sport lux. Probao i silver, ali on se ni ne osjeti uopće 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.