Jump to content

Gdje u ovlašteni servis


jambra

Recommended Posts

Godinu dana sam vlasnik Scenica 1.5 dCi 110 2013 god. sa sada prijeđenih 155 tkm i kroz mjesec dana namjeravam napraviti veliki i mali servis.

Molio bih za informaciju i za pozitivna i negativna iskustva gdje ste u ovlaštenom radili poglavito veliki servis i prepotuku gdje otići i o kojoj se cijeni okvirno radi.

Kad sam kupovao Scenica dobio sam informaciju da je mali i veliki servis oko 4500 kn u AC Roca, a na forumu sam naišao na pohvale za ZAK-a u Karlovcu.

Zahvaljujem na odgovorima

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, ivan.martinko said:

Izbjegni rocu..

Ni ja nemam nešto dobra iskustva s njima, jest da sam bio davno u dva navrata prije 15-ak godina, mislim možda se nešto promijenilo, ali očito nije... 

Link to comment
Share on other sites

Za Štarkelj u Zapruđu nemam neku preporuku a za Štarkelj VG ne znam.
Za ZAK mogu dati preporuku. Cijenu za taj motor ne znam.

Link to comment
Share on other sites

mislim da ne postoji Štarkelj u Zapruđu, brijem da si mislio na Štarkelj u Utrinama?

Link to comment
Share on other sites

Hvala ljudi, zatražit ću ponudu od Štarkelja VG i ZAK-a pa ću vidjeti. Ako netko ima još koju prekporuku dobro je došla ?

Link to comment
Share on other sites

A vidi, toliko smo o tome pisali da postaje pomalo čudno da opet sve pišemo, ja sam zadovoljan u Cindriću, više-manje...Zak isto na glasu...Baotić ne bi...osobno

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima na odgovorima, pobliže sam dobio sliku o ovlaštenim servisima, hvala i za neovlašteni. Javim kad dobrim ponude i kad se odlučim i nakon obavljenog servisa. 

Inače do sada i nisam imao neka predobra iskustva s ovlaštenima u Renolu zato se i raspitujem toliko, ipak bi htio još veliki servis obaviti u ovlaštenom. ?

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, MrcDex said:

Ja svoja 3 servisiram u ZAK-u. Super zadovoljan.

Tnx ? I ja ću se vjerojatno odlučiti za Zak ili Štarkelj VG

Link to comment
Share on other sites

Sa ZAKom je dobar prijatelj imao takvo iskustvo da bih ih tužio i poslao u zatvor da se to meni desilo. Znam da ništa ne vrijedi bez da ispričam cijelu priču, ali ne znam smijem li uopće. Uglavnom, laži, muljanje, odvratnoće za nešto za što su oni direktno bili krivi. I naravno priznanje s njihove strane nakon što im je dano dovoljno dokaza.

Na mojoj Laguni i dalje stoje ZAK nosači tablica i održavana je tamo jako dugo - moram ih skinut...

Nažalost, ne znam postoji li ikoji servis, a da možeš biti 100% siguran s njima, neovisno o novcima ili bilo kojem drugom faktoru. ZAK je valjda creme de la crap.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svatko od nas vjerojatno ima neka loša ili srećom dobra iskustva s nekim od svih salona i samim time nitko od njih nije 100%

Zato mi je drago da ovdje podijelimo iskustva s ovlaštenim i ako večina pohvali neki salon veća je vjerojatnost da će i drugome biti ok, što ne mora opet ništa značiti.

Puno znači i sam pristup djelatnika i odnos sa strankama što na kraju može i presuditi kod odabira servisera, a što se tiče rada on bi morao uvijek biti na nivou zato i jesu ovlašteni...

Link to comment
Share on other sites

Jasno... Slažem se.

Ali da ti skucaju auto u stup, takvog ti ga vrate (ofrlje zaljepljen branik, far van ležišta) i lažu da nisu oni - zatvorio bih ih isti dan.

Link to comment
Share on other sites

Da kupim potpuno novi auto s 0km od prvog dana bi ga vozio u BB garažu. Postovi iznad dovoljno govore kao i moj auto koji skoro 11god zadovoljno vozim. Da ne budem potpuno OT, većina dijelova na autu su mi originalni dijelovi kupljeni kod koncesionara.

Dok sam živio na istoku dijelove za auto sam kupovao kod Baotića. Ekipa s rezervnih dijelova je bila za svaku preporuku. Kad nisu bili sigurni za neki dio pozvali bi me na prijem i digli auto na dizalicu na prijemu da provjere za svaki slučaj da li je to to. U par navrata su me prepoznali na ulici i u shopping centru :)

U Roci su mi isto OK. Uslužni i izašli su mi u susret kad mi je jedan dio hitno trebao. Bio sam zahvalan, isplatilo im se ;)

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, IcyTexx said:

Jasno... Slažem se.

Ali da ti skucaju auto u stup, takvog ti ga vrate (ofrlje zaljepljen branik, far van ležišta) i lažu da nisu oni - zatvorio bih ih isti dan.

Normalna stvar, bez rasprave.. poludio bi da mi to naprave.. svakom se može dogoditi glupost ali onda bar moraš biti fer i priznati i ispraviti pogrešku!

13 hours ago, zeko said:

Rb auto ili starkelj utrine.

Roca debili sam takvi

 

Zadnji put sam radio popravak kod RB auto, rad je bio više-manje ok, ali pristup baš i nije nešto.. a kod Roce sam bio davno par puta i nisam bio zadovoljan njihovim (ne)znanjem 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, jambra said:

Zadnji put sam radio popravak kod RB auto, rad je bio više-manje ok, ali pristup baš i nije nešto.. a kod Roce sam bio davno par puta i nisam bio zadovoljan njihovim (ne)znanjem 

Zasto ti je popravak bio vise-manje ok?

Ja sam bio kod njih jednom s frendom, popravak su odradili dobro i po fer cijeni, a pristup je takoder bio kak se spada.

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Lucky_ZG said:

Zasto ti je popravak bio vise-manje ok?

Ja sam bio kod njih jednom s frendom, popravak su odradili dobro i po fer cijeni, a pristup je takoder bio kak se spada.

Imao sam popravak Scenica na stražnjem djelu vozila nakon nezgode, cifra oko 16000 kn. Kažem s radom sam više manje zadovoljan (inače sam picajzla ?), čudno mi je nešto radio auto kod preuzimanja (vjerojatno zbog nešto dužeg stajanja na hladnoći) i čini mi se da su uspjeli i neku ogrebotinu napraviti na autu. A kod preuzimanja auto mi je uručio mlađi dečko koji nije imao pojma zašto je kom resetiran i još neka pitanja pa je išao to dodatno provjeriti i pitati tako da i nisam nešto zadovoljan viđenim..

Link to comment
Share on other sites

On 25. 02. 2019. at 1:40, jambra said:

Godinu dana sam vlasnik Scenica 1.5 dCi 110 2013 god. sa sada prijeđenih 155 tkm i kroz mjesec dana namjeravam napraviti veliki i mali servis.

Molio bih za informaciju i za pozitivna i negativna iskustva gdje ste u ovlaštenom radili poglavito veliki servis i prepotuku gdje otići i o kojoj se cijeni okvirno radi.

Kad sam kupovao Scenica dobio sam informaciju da je mali i veliki servis oko 4500 kn u AC Roca, a na forumu sam naišao na pohvale za ZAK-a u Karlovcu.

Zahvaljujem na odgovorima

Ja sam odradio veliki servis u Neostaru (Sesvete) (isto Scenic 3, 1.5 dci,  2012 godina (zupčasti i filteri), cijena oko 3700 kn i totalno korektno obavili posao. Upis u knjižicu, račun i garancija (meni je to jedino bilo važno), tako da preporučujem

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.