Jump to content

Leteci ležajevi.. Cijena


ChILd_ReBoRn

Recommended Posts

Idem sutra baciti oko na jedan scenic, 146000km, 2012g. Vidim na zadnjem servisu da je ulje mijenjano na 132000km i da je sljedeći napisan na 162000. To bi bio interval na 30000, dakle mogao bi zamijeniti letece. Koja je cijena letecih? Da znam spustiti cijenu autu? Na sto jos da pripazim? Kilometei su navodno stvarni. Sto da gledam?

Hvala... 

Link to comment
Share on other sites

cijena letecih je cca 100e, cca 3500 +/- am platio veliki+mali+letece.
Ak km odgovaraju ak ima servisnu...ak sve pase nemas sta nego probat ga..vidit kak ide..kaj drugo
Imas link..jel na njuskalu?

Poslano sa mog HTC Desire 12+ koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Izmjena kvacila na 140000??? zbog?
Evo ti moj 2014-a .sa napravljenim komplet servisom, ljetnim i novim zimskim gumama i regom do 9/2019...za 1000e vise

Poslano sa mog HTC Desire 12+ koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Radije uzmi od poznatoga. Makar tu s foruma neg da ti netko uvaljuje kuplung bezveze.. taj je vuko kampkucicu i podero kuplung

Link to comment
Share on other sites

A možda je bas lik pilio po kvacilu jer živi na brdu ili samo nema osjecaja..a kuka je možda zbog nosača za bicikle.. a možda su u šumi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

upravo tako.. ne mogu znati sto je s njim bilo..

Dakle rekao mi je kvacilo je malo tvrđe. Što god da to znači. probat ću voziti, da li skaće.. drhti ili nešto takvo...

pitao me d ali želim kvačilo ili popust.. ako se pokaže da sve radi kako treba.. nemam potrebe dirati kvačilo.. uzet ću popust...

1 hour ago, darko said:

Izmjena kvacila na 140000??? zbog?
Evo ti moj 2014-a .sa napravljenim komplet servisom, ljetnim i novim zimskim gumama i regom do 9/2019...za 1000e vise

Poslano sa mog HTC Desire 12+ koristeći Tapatalk
 

koji je tvoj??

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, ChILd_ReBoRn said:

upravo tako.. ne mogu znati sto je s njim bilo..

Dakle rekao mi je kvacilo je malo tvrđe. Što god da to znači. probat ću voziti, da li skaće.. drhti ili nešto takvo...

 pitao me d ali želim kvačilo ili popust.. ako se pokaže da sve radi kako treba.. nemam potrebe dirati kvačilo.. uzet ću popust...

koji je tvoj??

Ako je ok popust, obavezno uzmi to, a ne servis. Jer normalno da ce prodavac htjet sto jeftinije proc i zaboli ga sto ce kasnije bit s autom. Tako da, popust i sam rijesi servis.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.