Jump to content

Sportski ovjes - Twingo 2


Black.Tip

Recommended Posts

U međuvremenu sam nabavio nove gewinde pošto sam se odlučio na kombinaciju većih felgi, a kalkulacija je jako 50:50 što se tiče toga hoće li pasati uz pad od 40 mm koliko je deklarirano uz amortizere i opruge koje prodajem. Da ne duljim priču, komponente nisu čak ni do kraja raspakirane, a da ne kažem da nema govora da je išta bilo stavljeno na auto, pa ni za probu. Dobivate ih po povoljnijoj cijeni od one koju bi platiti u dućanu. U prilog ide slika direktno sa stranice proizvođača pa si slobodno izračunajte koliko štedite u startu a dobivate nove komponente nikada korištene i još zapakirane. Marka TA Technix, made in Germany te su kao takve kupljene u Sloveniji s direktnim uvozom iz Njemačke od proizvođača, komponente nisu rađene u Kini ili negdje Bogu iza nogu bez kontrole kvalitete ili da su stajale godinama na polici. Dobava nije bila moguća odmah već sam čekao dobrih mjesec dana da se naprave, znači datum proizvodnje je 01. mjesec 2019. godine. Ovjes odgovara na Twingo 2 sa svim motorima osim 1.6 koji je dolazio u RS-u, Cijena kome je previsoka neka zaobiđe oglas, one fore polovne gewinde su jeftinije me ne zanimaju. Moguća dostava do Zagreba. Dogovor oko cijene je moguć u vidu da dio ide u gotovini a ostatak da se provuče na rate za 4 nove ljetne gume. Tražim 2700 kn okruglo, nema cjenkanja ispod. Gume ispadaju okvirno 1900 kn, a casha se da 800 kn. 

IMG_20190125_192504.jpg

IMG_20190125_191836.jpg

Bez naslova.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • mata73 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.