Jump to content

Dijelovi retrovizora


ChILd_ReBoRn

Recommended Posts

Dakle.. još uvijek nisam riješio rub retrovizora. Nemam pojma da li je to zasebni dio ili treba mijenjati cjelokupni retrovizor.. Malo sam se ujebo sa gumama. Scenic ima 17" felge i gore su zimske gume. sad mi klupo kupovati 16" za ljetne, pa reko uzmem ljetne pa s vremenom celicne 16" i zimske gore....Gume skupe u 3pm. Ako zanemarimo sve one čing čang čong gume.. nema nista vrijedno spomena ispod 650..700 kn na više.  Premium gume su 800+ kn po komadu. (205/55/17). Srecom, uspio sam u brezicam analetjeti na akciju na pirelli p7 za 588kn komad. Odlicna cijena.. guma sasvim solidna ( cinturato P7)...

 

No uglavnom... kak se zove ovo:

IMG_20190308_120800178_HDR-600x800.jpg

 

Nalazim na stranicama sve plastike osim te.. pa se bojim da je to zapravo sam retrovizor, a ne izmjenjivi dio ...

Link to comment
Share on other sites

To i je samo kuciste retrovizora.
Ova plastika/pokrov u boji auta je poklopac i skidiv.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

njesra. dakle morao bi mijenjati cijeli retrovizor...

Link to comment
Share on other sites

Funkcionalnost ti je 100%. Vizualno se jedva vidi. Ne gori ti.
Imas svoj poklopac u boji...
Lijepo imas vremena polako trazit nesto relativno povoljno po otpadima pa presloziti...

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.