Jump to content

Boja čeljusti


marttin

Recommended Posts

Koju boju kočnih čeljusti imate na kojoj boji auta?

Da li ste za više ili manje upadljive boje čeljusti?

Isplati li ih se farbati, nuspojave?

Ja primjerice imam srebrne, ali si mislim da li bi ih ostavio takvima na plavom autu ili bi ih prefarbao u crvene radi kontrasta i agresivnijeg izgleda...

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je to u potpunosti stvar ukusa. Meni osobno lijepo izgleda kada su čeljusti u boji vozila, bilo to obično vozilo poput moga, ili pak neka jurilica sa čeljustima na sva 4 kotača. Po internetu sam vidio nekoliko DIY videa i to izgleda jednostavno, ali ja se ne bi upuštao u taj izlet, volio bi da su mi čeljusti crvene, no ipak bi dao daj posao nekome drugome.

Što se tiče nuspojava, ako se to uradi kako treba (sloj boje, zaštita, plastificiranje čak - opet kažem, sve što sam vidio na jubitou), nebi trebalo biti nikakvih nuspojava.

Link to comment
Share on other sites

Klasične (obicne) celjusti - sto tamnije i neprimjetnije...mat crno ili ostaviti kako je tvornicki.

Viseklipne celjusti moze u neku drugu boju, kad se ima sto za vidjeti onda nek se i vidi

;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bivsi vlasnik je farbao celjusti skupa s felgama na imprezi u nekakvu drukciju zlatnu boju i boja se naceljustima ljusti tako da izgleda skroz ruzno.

Tako da treba nac nekog ko nece ujebat posao. Ugl, nema druge nego to nekom prilikom popraviti

Ja suprotno svim trendovima cak razmisljam bacit u sivo, ionako je felga zlatna i ljepse ce izgledat mom oku ?

 

Edited by El.komandante
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, LeoRS said:

Treba bit baja i u rozo ih stavit. Mozda se odvazim pa probam ?

Taman bi ti pasale uz karakter ?

Btw ovo je po meni taman za neki sportski look. 

IMG_20190225_113613.thumb.jpg.d827e066b31062c439e7289e8458870e.jpg

Edited by homer
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

imaš na foliatec.hr cijeli set za farbanje čeljusti, nije boja, već slično plastidipu ali vidim da su ljudi zadovoljni

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.