Jump to content

kupnja 4-5god star Renault Megane Grandtour TCe 220 Start & Stop GT 220


Athila

Recommended Posts

zanima ako ko ima kakva saznanja u svezi Renault Megane Grandtour TCe 220 Start & Stop GT 220. znaci auto ima 66000 km.god. 7mj.2014.normalni mjenjac. ako  ima kakve nedostatke ili kvarovi koji se pojavlju.hvala

 

Link to comment
Share on other sites

Toooo mi reci, neko napokon posten auto kupuje. Motor i mjenjac su ti isti ko na 250/265, tako da su iznimno pouzdani. Samo sa remapom ide na 290/300 ks

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zaintersiran sam i ja za taj auto, samo se dvoumim izmedu tog motora i dci165

Sent from my LG-H870 using Slapatalk

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Ruske said:

Zaintersiran sam i ja za taj auto, samo se dvoumim izmedu tog motora i dci165

Sent from my LG-H870 using Slapatalk
 

Nemas se sta dvoumit, jedan je dizel gt, drugi je na pola rs.

Link to comment
Share on other sites

Toooo mi reci, neko napokon posten auto kupuje. Motor i mjenjac su ti isti ko na 250/265, tako da su iznimno pouzdani. Samo sa remapom ide na 290/300 ks
Kaj nije to 1.6T a rs taj je 2.0?
Link to comment
Share on other sites

Ne, to je trojka, ne cetvorka, a zalosno je to da je cetvorka gt losiji auto od trojke gt.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Athila said:

zanima ako ko ima kakva saznanja u svezi Renault Megane Grandtour TCe 220 Start & Stop GT 220. znaci auto ima 66000 km.god. 7mj.2014.normalni mjenjac. ako  ima kakve nedostatke ili kvarovi koji se pojavlju.hvala

 

benzinac 220ks.

Link to comment
Share on other sites

Evo pridružujem se upitu iz prvog posta, samo blago izmjenjenom. Izgleda da nas ipak ima. Ja tražim Coupe, varijanta motora nije od presudne važnosti (može i 180, 190 i 220 ks), isto tako da nije star više od 5-6 godina. Poželjno bi bilo da je s nekom boljom opremom i da nema više od otprilike 100 000 km. Već par mjeseci gledam kod nas takve automobile, ali nažalost nema ništa. Sve su 1.5 dCi.

Edited by VedranSB
Link to comment
Share on other sites

Gledam, ali davanje 30 000 kuna troškova jer automobil ispuhuje oko 170 g/km mi zbilja nema nikakvog smisla.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, VedranSB said:

Gledam, ali davanje 30 000 kuna troškova jer automobil ispuhuje oko 170 g/km mi zbilja nema nikakvog smisla.

Kužim, ali teško da ćeš naći išta u Hr. Znam da je Roca vozio bijelog coupea gt 220.

Link to comment
Share on other sites

Opala, ima ih znači, samo nisu na prodaju :D

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, VedranSB said:

Evo pridružujem se upitu iz prvog posta, samo blago izmjenjenom. Izgleda da nas ipak ima. Ja tražim Coupe, varijanta motora nije od presudne važnosti (može i 180, 190 i 220 ks), isto tako da nije star više od 5-6 godina. Poželjno bi bilo da je s nekom boljom opremom i da nema više od otprilike 100 000 km. Već par mjeseci gledam kod nas takve automobile, ali nažalost nema ništa. Sve su 1.5 dCi.

220 ti je skroz drugi motor, 180 je motor starije generacije i ni priblizno toliko dobar kao 220, iako ni on nije los.

25 minutes ago, zeko said:

Ima jedan plavi GT 220 vozi zenska u zg.

Cesto ga sretnem selska vrbani.

 

 

 

Kak znas da je benzinac?

Link to comment
Share on other sites

A ima i plavi 2015. Gt165 grandtour koji je bio sluzbeni u Roci, ja sam svojedobno gledao da ga uzmem umjesto svog GTlinea.. Bas sam neki dan vidio tog plavog, jos uvijek izgleda odlicno! 

Link to comment
Share on other sites

On 28. 03. 2019. at 12:11, VedranSB said:

Gledam, ali davanje 30 000 kuna troškova jer automobil ispuhuje oko 170 g/km mi zbilja nema nikakvog smisla.

Za takav auto moraš imati novaca. To je tako. Najbolje kreni sa štednjom i delaj dodatni posel.

Najvažnije je da taj auto vrijedi te novce jer je poseban i veliki gušt stvara a to vrijedi onda svaku paru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prije bih rekao imati sreće pa ga kupiti u HR. Vrijednost za troškove imam, ali ne želim ih bacati u vjetar samo zato što je neki birokrata mlatimudan odlučio tako.

Edited by VedranSB
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice cupre i davanja u HR, u DE leasing bes uces a za kombi 4x4 300 KS je cca 380 eur mjesecnom.

Zivimo u krivoj drzavi nema veze sa " sparaj i radi dodatno"...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.