Jump to content

Megan 3 RS big problem


Guest Ilija12

Recommended Posts

Guest Ilija12

Pozdrav drugari.

Imam problem sa meganom 3 rs cup 250hp.

Auto je cipovan na 300ks sve je bilo idealno do pre nekih 5 6 dana,od kad je mi je izgubio osetno snagu.

Danas odem u centar gde sam cipovao auto,izmerimo ga 246hp izbacio na dva merenja.

Sta moze biti uzrok i od cega krenuti?

Link to comment
Share on other sites

Sta kaze dijagnostika, svijetle koje lampice? 

Trebalo bi izbacit neku gresku ako je auto toliko izgubio na snazi. 

Ako se taj centar kamo si cipirao auto bavi sa takvim stvarima mislim da bi i oni jako lako mogli otkriti kvar.

Link to comment
Share on other sites

Za početak provjeriti;

- Svjećice, bombine.

- Filter goriva, provjeriti tlak goriva.

- Tlačna crijeva od turba.

Edited by xxx
Link to comment
Share on other sites

On 27. 03. 2019. at 22:03, Ilija12 said:

Danas odem u centar gde sam cipovao auto,izmerimo ga 246hp izbacio na dva merenja.

 

14 hours ago, direstraits said:

Rašćipovo se? ?

 

14 hours ago, zeko said:

Nije bas oke ismijavat tuđu nesrecu.

Osobno bi auto otfuro boljem mehanicaru. Sretno

Napisa kolega da se netriba nasladjivat, nisam ja tako shvatia a virujem niti on.. Jer ako procitas dobro post, bia je kod mestra koji mu to radia, 2 puta mirija i nezna sta mu je.. ???? 

Na slipo nagadjanja ovdi nas, nema tu pomoci, pogoto bez ikakvih simtopma to se dogodilo..

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam na prvu direov post shvatio kao zdravu zajebanciju i fakat mi je bilo smjesno. I nisam primjetio ni mrvicu neke zloce nit drugih zelja. I da sam u pokretacevoj kozi, vjerojatno bi mi pomoglo bar utoliko sto me nasmijalo, zamjerio nebi sigurno. default_smilie2.gif

 

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest Ilija12

Povi momci nemaju dijagnostiku za reno. Danas sam premerio pritisak turba u voznji ne gubi pritisak drzi u 4 5 6 isti non stop tj ne opada. Mislim da je u pitanju struja svecice sam menjao davno,tacnije pre 20 hiljada. 

Da li moze bobina da oslabi?

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Ilija12 said:

Povi momci nemaju dijagnostiku za reno.

Da oni nemaju sta imaju, nebi oni tebi mogli napravit sta su napravili.. Predpostavljam da je tuning bia softverski, prema tomu peru ruku od od svog posla a dobro znaju sta je s autom.. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Povi momci nemaju dijagnostiku za reno. Danas sam premerio pritisak turba u voznji ne gubi pritisak drzi u 4 5 6 isti non stop tj ne opada. Mislim da je u pitanju struja svecice sam menjao davno,tacnije pre 20 hiljada. 
Da li moze bobina da oslabi?
Stavite manometar na rail i mjerite tlak benzina u vožnji....ako pada onda pumpa benzina....taj kvar ne pali nikakvu grešku.

TURBO TERROR

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.