Jump to content

182 cup UK


Fredy

Recommended Posts

Znam, al vise mi je zanimljivo gledat aute neg vozace.
Ja sam siguran da negdje ima neko natjecanje i za tvoj ukus
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kao i uvijek do sad, kod nas bi bile prevare žešće...kao što su svojevremeno pojedinci na 172kama i petardama farbali aftermarket amortizere i opruge, skrivalo se povećanje snage, mjenjači i sl...i onda odemo svi skupa na valjke, staviš rezultate na net i zovu te da to skineš da netko ne vidi. LOOL

 

Meni je ovo totalna fora, pogotovo u današnje vrijeme kad ta korita niš ne koštaju više, a daju se fino sredit.

Link to comment
Share on other sites

Kao i uvijek do sad, kod nas bi bile prevare žešće...kao što su svojevremeno pojedinci na 172kama i petardama farbali aftermarket amortizere i opruge, skrivalo se povećanje snage, mjenjači i sl...i onda odemo svi skupa na valjke, staviš rezultate na net i zovu te da to skineš da netko ne vidi. LOOL
 
Meni je ovo totalna fora, pogotovo u današnje vrijeme kad ta korita niš ne koštaju više, a daju se fino sredit.
Procitaj uvjete oko auta, sve mora ktech raditi po jasnim specs. Ipak to nije balkan, mi bi nasli neku prevaru tu smo naj.

Meni se lajka ja bi vozio just saying :D
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kao i uvijek do sad, kod nas bi bile prevare žešće...kao što su svojevremeno pojedinci na 172kama i petardama farbali aftermarket amortizere i opruge, skrivalo se povećanje snage, mjenjači i sl...i onda odemo svi skupa na valjke, staviš rezultate na net i zovu te da to skineš da netko ne vidi. LOOL
 
Meni je ovo totalna fora, pogotovo u današnje vrijeme kad ta korita niš ne koštaju više, a daju se fino sredit.
I 106 i Focus i TypeR...

Al kaj Fredy veli, pristao bi i na najslabiji auto. Dok nakon oar krugova nebi probile frustracije. XD

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Fredy said:

Procitaj uvjete oko auta, sve mora ktech raditi po jasnim specs. Ipak to nije balkan, mi bi nasli neku prevaru tu smo naj.

Meni se lajka ja bi vozio just saying :D

 

7 minutes ago, mario #8 said:

I 106 i Focus i TypeR...

Al kaj Fredy veli, pristao bi i na najslabiji auto. Dok nakon oar krugova nebi probile frustracije. XD

Sve ste rekli dečki. Potpisujem.

Link to comment
Share on other sites

Znam, al vise mi je zanimljivo gledat aute neg vozace.


Evo ti jedne mjesane amaterske klase.
Zivimo tu gdje zivimo, zasada nam je top twingo 1 cup jbg
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.