Jump to content

Klima ne radi i preporuka servisa


mbojan5

Recommended Posts

Pozdrav,

trebam preporuku za neki servis u zg i siroj okolici. Auto je 2015 i jos ga ne bih vozio po garazama, ali ne bih bas ni kod Starkalja itd. Ici u neki Renault ili moze i neki drugi?

Drugo, ne radi mi klima. Jel bolje to voziti na neki Renault servis (spajanje na dijagnostiku?) ili u neki servis koji se bavi samo klimama?

Trece, koji plin klime je u njemu? Onaj neki sto kosta kao da je nastao isparivanjem dijamanta ili obicni normalni koji se puni za 300 kn?

Link to comment
Share on other sites

Obični R134a. Kondenzator je vjerojatno za zamjenu. Može bilo ko zamijeniti, prednji branik ide i još par plastika, kondenzator je do 100 eura, plus punjenje klime. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Frigo-om u Draganićima (blizu Karlovca). Bave se isključivo auto-klimama već dugi niz godina. Profesionalni i povoljni.

Link to comment
Share on other sites

Ako ti je Draganić daleko odi do Hrastinskog u Novu cestu ili Auto Arena centar u Blatu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, frenchkey said:

Rado bi tamo otišao na kontrolu, ali su mi daleko

A nema neki servis za klime  u okolici Kaštela,Splita...i meni če treba  uskoro

Link to comment
Share on other sites

Hrastinski mi je blizu, tnx!

A općenito preporuka za neki servis? Za redovno održavanje i popravke itd.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Imas temu o neovlastenim servisima pa tamo baci oko da ovdje ne spamamo.
Ako ti treba samo punjenje klime Hrastinski je jedan od najskupljih

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mata73 said:


Ako ti treba samo punjenje klime Hrastinski je jedan od najskupljih

i ne radi subotom...

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, lore said:

A nema neki servis za klime  u okolici Kaštela,Splita...i meni če treba  uskoro

ima za punjenje, ali ne i za reparaciju kompresora i slične jače zahvate. Za punit i sitnije popravke je dobar: http://www.frigo-zalac.hr/#home

Link to comment
Share on other sites

Jel punio tko klimu ove godine, kakvo je stanje sa cijenama?
Znam da su prošle godine cijene otišle dosta gore..

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, frenchkey said:

ima za punjenje, ali ne i za reparaciju kompresora i slične jače zahvate. Za punit i sitnije popravke je dobar: http://www.frigo-zalac.hr/#home

ma ja bi napravijo servis klime .možda se zaletim do kaštela nisu valjda neki da kožu gule.hvala ti

Link to comment
Share on other sites

Sova ima nekog jeftinog u Kninu. Općenito, već lani je plin dvostruko poskupio u odnosu na preklani. Čak se isplati švercati boce plina iz Bosne

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.