Jump to content

Renault laguna 2 1.8 16v nece palit ni verglat


Mariok

Recommended Posts

Znaci ovako neće palit ni okrenut ni nista samo klikaju relayi iz kabine provjeravo sve spojeve novi akumulator uzeo direkt masu sa akumulatora na motor nista kao da izgubi napon kad stisnem sve pogasi Ventilator i radio znaci dam kontakt stisne samo klikne ako drzim duze izgori osigurac od instrument table neka pomoć dal alnaser, automat moze radit taj problem neznam odakle krenit niko nece se zezat sa time na slepanje pali 

Link to comment
Share on other sites

E kad bi to jos napisao razumljivije sa nekim interpunkcijskim znakovima možda ne bi morao 5x čitati.

Ako sam dobro shvatio kad duže držis izgori osigurač table a na guranje upali?

Onda gledaj alnaser i automat naravno.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tako je mislim da je do kontakta kad sam diro zice od alnasera upalio je ili automat zeza nekad pali par dana dobro onda pocne zezat kao da kad se ugrije motor neće palit na alnaser bio je mjenjan motor i mjenjac pa vjerojatno se nije steglo dobro nešta 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.