Jump to content

Clio RS 200 Monaco


sucker

Recommended Posts

3 hours ago, BorisL said:

ja sam išao auto gledat... javim ti se na PM

Napiši javno, nema tajni.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ekipa puno hvala na pomoći,definitivno je korisno pitat ovdje prije kupnje! Što se mene tiče može lock na ovo :)

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, GTT said:

Napiši javno, nema tajni.

a gle, auto je bio razbijen jače nego kaj gospon koji ga prodaje tvrdi tak da sam se ja lagano nakon kaj sam vidio auto lagano okrenuo i otišo..

Mogo mi je to odmah reć a ne da idem iz ZG do Križevaca bezveze..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tesko mi je pronac slike, bio je udaren culo se do Crne Gore ... krov nazad kao sa video igrice. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, eto tako said:

Tesko mi je pronac slike, bio je udaren culo se do Crne Gore ... krov nazad kao sa video igrice. 

?? mislim da je to bio sa brojem 150... ovaj ima broj 190..

Link to comment
Share on other sites

ja nemam nikakvih slikica ni jednog ni drugog... al trebo si vidit facu lika kad sam mu reko da mi pokaže koju slikicu dok je bio razbijen LOL?

Link to comment
Share on other sites

Ocito limari danas proizvode kifle u tim radionama. Jer ako popravis auto to vise nije ni za Kairos. Al valjda posao nije napravljen kak spada kad to ekipa odmah snimi na forumu. Ima jedan u Os takav. Cak ga inja rijetko vidim a u prometu sam konstantno.

Link to comment
Share on other sites

E ovaj lik radi u Osijeku, bar je meni tak rekao, pa onda zna s njim dolazit iz Krizevaca u Osijek kao da se malo zgušta...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.