Jump to content

Auto javlja grešku


hood034

Recommended Posts

Poštovani, vec par dana mi gori lampica, te piše Anti-pollution error, te system injection fault....Zna netko o cemu je riječ, te ako ima za preporuku gdje to srediti (Zagreb)? Hvala

Auto je Renault Scenic 3, 1.5 dci, 2012g

Link to comment
Share on other sites

Mogućnosti su velike, ali recimo najčešće su vezane uz senzor razlike pritiska na DPF ili crijeva koja idu na njega. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Rekao majstor da sam razvalio na ispusnoj cijevi neku klapnu, pa sad auto cijelo vrijeme zuji, jer se klapna ne otvara/zatvara...Vidim na netu da se to zove EGR Exhaust Flap, pa me zanima gdje se to u Zagrebu moze kupiti/promjeniti? Hvala

s-l400.jpg

s-l400 (1).jpg

Link to comment
Share on other sites

Mozes gdje hoces promijeniti za otprilike 3000 kn... Daj radije da ti to zblokiraju i miran si... Ionak sluzi za niš

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.