Jump to content

Kolekcija i bolest


eto tako

Recommended Posts

Danas sam napao straaaašnu lagunu 2.0 automatik karavan. Ako neko nesto trazi auto je nov nov. Ja sam uzeo samo muziku. 

20201110_131701.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Taj je dosao nedavno nego samo ga nosio na čišćenje ... 

20201104_084235.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Alen said:

Iz kojeg renaulta je taj kazetar s ekvilajzerom?

To bi moglo bit iz 25 ali gazda ce reci... 

Link to comment
Share on other sites

Espace 1 i R25 ... ako nekome treba djelova imam 4 koje su mi slomili na granici namjerno.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nema odmora 😀 neke stvari kojih sam imao po tri ili vise komada su otisle ali samo da bi dosle bolje ... steta sto reno nije koristio vece felge.

20210121_150002.jpg

20210121_145844.jpg

20210119_194830.jpg

20210106_171531.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Dokaz da bolest ne boli, jos jedan Turini tocak ispred kuce. Ovaj put Gordini, odnosno sa Clia 3 gt sa 138hp. Zanimljivo sto su 6.5j u odnosu na Trophy i Ragnotti. 

IMG-20221004-WA0000.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dok imaš dijagnozu, dobro je :bigl: znaš od kuda dolazi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A toliko je još divnih stvari za skupiti

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, laci said:

A toliko je još divnih stvari za skupiti

Kad se ozenis, drugacije je ... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma jok. Isto je, samo na kratko potisneš dok se ne opustiš.......ko prdac u vezi.....:bigl:

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Bas tako @petak

A na kraju krajeva, ne mora sve ni znat bas do kraja točno.
Uvijek možeš rec ma poslao mi onaj iz Vodica ili onaj iz Opatije ili koji već.. Pa da, dobri smo i znaju da ja to volim a i ne vrijedi skoro ništa pa da se ne baci..

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

Sva sreca da su ljudi izmislili garaze i podrume... prostorije u koje zene ne zalaze, a muzevi imaju svoj wellnes.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Živa istina. Moja žena jedva da i zna di je garaža, a da ju po nekaj pošaljem, ostala bi dolje danima :laugh:

  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Meni je najveći strah da odapnem a žena proda "moje stvari" za onoliko novaca koliko sam joj rekao da sam ja platio. 🙄

  • Like 2
  • Haha 12
Link to comment
Share on other sites

Reci joj prvo da stvari mora oglasiti tu na forumu :)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Domba said:

Reci joj prvo da stvari mora oglasiti tu na forumu :)

Dobar pokušaj. Odoh pisati oporuku....😆

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
On 04. 10. 2022. at 19:18, eto tako said:

Dokaz da bolest ne boli, jos jedan Turini tocak ispred kuce. Ovaj put Gordini, odnosno sa Clia 3 gt sa 138hp. Zanimljivo sto su 6.5j u odnosu na Trophy i Ragnotti. 

IMG-20221004-WA0000.jpg

takvi su kod mene oksidirali, pošto vidim da imaš hrpu kolko onda na twingo ne smije biti ET iznad 36 da nebi zapinjalo ?

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Tvile said:

takvi su kod mene oksidirali, pošto vidim da imaš hrpu kolko onda na twingo ne smije biti ET iznad 36 da nebi zapinjalo ?

 

Imao sam na Twingu ATS classic 13" ali mislim da tu colaža ne igra nekakvu ulogu. Širina 6 i et 30. Taman do blatobrana iznutra i na par mm do amortizera s tim da su gume bile 165/65. Nažalost nemam slike iznutra ali nikada nisam imao problema. Straga je zbog konverzije na disk kočnice bila distanca 10mm pa je bio odmaknut za toliko od amortizera.

slika.thumb.png.78cc480ce242cdbe626c8ba35641aedb.png

slika.thumb.png.386f43f4cbfbce769dd5391c00d564d6.png

Ovo je najbolja slika stražnje strane koju imam.

slika.thumb.png.a7012459ccdedc6d1e282a44df577dad.png

Edited by ivan08
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.