Jump to content

Megane coupe 3


Marioerc

Recommended Posts

Pozdrav ekipa, namjeravam kupiti Renault Megane coupe 3 generacija(2011 g model a proizveden 2012) 1.9 dci 96kwh. Auto je uvezen te ima servisnu(114000km).Naravno odvezao  bi ga u Renault na pregled prije kupnje. Kakva su vaša iskustva sa navedenim motorom?

Hvala svima, pozdrav ?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marioerc said:

1.9 dci 96kwh

Mala napomena samo - kWh je jedinica za količinu utrošene energije u jednom satu, najčešće električne.

kW je jedinica za snagu :).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je to ipak 2.0 dci. default_smilie2.gif

 

U svakom slučaju, 1.9 dci 96 kw ako je zaista na toj kilometraži i sve štima, trebao bi poslužiti još jako dugo bez nekih problema.

Link to comment
Share on other sites

Ako je to onaj bijeli GT line u Automobili Mursa iz Osijeka, obavezno promjeni ulje i filter ulja, koliko se vidi iz servisne zadnji puta je auto bio pred dvije godine sa 90-tak tisuća u ovlaštenom, a nekako sam skeptičan da je u dvije godine napravio samo 25000 km... a na toj kilometraži bi bilo preporučljivo i napraviti kompletan veliki servis pošto je auto iz uvoza. Razmišljao sam da ga idem pogledati, ali mi je Osijek ipak malo predaleko, s druge strane snimao sam 1.4 TCe za svoju bolju polovicu ali je prodan jučer.

Link to comment
Share on other sites

Hahahahaha istina tek sad vidim kwh ? 

Da to je iz Osijeka gt line, svakako sam mislio promijenit ulje filtere. Za veci servis covjek tvrdi da je napravljen prije 10000 km al odvest cu ga u Renault prije kupnje neka ga pregledaju. Hvala ekipa na odgovorima

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mario #8 said:

Mislim da je to ipak 2.0 dci. default_smilie2.gif

 

Mislim da je to ipak 2.0 tce :beah:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, homer said:

Mislim da je to ipak 2.0 tce :beah:

2.0 rs ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čovjek gleda 1.9 dCi... netko mi ga je stavio u link na temi za 1.4 tCe da pogledaj, ali ne tražim tu kubikažu dizela...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.