Jump to content

Jooj kako nisam htio postat ovdje...


ChILd_ReBoRn

Recommended Posts

Dakle.. Vracam se danas sa mora. Isao scenic kao zmaj tamo.. I natrag taman pred brdom prije Demerja.. Prebacujem se u lijevu traku.. Sa 130 ubrzavam na 150 i prelazim neka 2 auta.. Pred kraj preticanja.. Auto se lagano strese.. I light show. Check hill assist, check esc, check engine fuel nešto. Kljuc, esc i ikona motora svijetle. Vise nejde preko 100 i to u 4. Dovučem se do naplatnih, krećem van i sparkam se. Auto radi kao na 3 cilindra. Snage nema.. Zvuci blago traktorski.. Trenutno je u servisu, cekam sutra izvještaj.. Koliko love da ukradem negdje? Meni to izgleda kao injektor. Inace pali bez greške.. I dalje svijetli esc, engine i kljuc narancasti... 1.5 dci, 146t km, 110 ks... 2012.g.

Link to comment
Share on other sites

vidim da sam duplo postao. isprike.. Javio s emajstor.. krepala dva injektora ( elektronski dio).. cijena.. javit ce sutra....dobro znati da auto ide 100 kmh na 2 cilindra u 4. brzini..

Link to comment
Share on other sites

Kolika je vjerojatnost da istovremeno krepaju 2 injektora ?

Link to comment
Share on other sites

Teško mi je u to povjerovati, posebno jer si natovaren mogao potegnuti 100 kmh.

Čekamo objašnjenje nekog iskusnijeg u tome...

Link to comment
Share on other sites

Ispravak netočnog navoda. Krepala je diza drugog cilindra... Bok majku... Cekam cifru

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ChILd_ReBoRn said:

Ispravak netočnog navoda. Krepala je diza drugog cilindra... Bok majku... Cekam cifru

znam da je tu bilo kod nas tauzenka za reparaciju a novi valjda dvije...

Link to comment
Share on other sites

Nešto sam čitao da je reparacija 600..800kn.. S obzirom da mi auto slaze isti servis/prodaja gdje sam ga uzeo prije 4 mjeseca.. Bude valjda nešto jeftinije... 

 

Stavlja drugi, rabljeni, ali ispravan. Moj valjda ostaje pod račun.. Trebao bi se raspitati za cijenu testiranja injektora, da vidim ostale

Edited by ChILd_ReBoRn
Link to comment
Share on other sites

Ma kaki.. Koga sam god zvao od tih prekupaca, svi daju garanciju na km. Rekao je ako mi explodira motor ili takva neka havarija, da ce mijenjati gratis.. Jer mu to koncesionar izvana pokriva popravak. Znam se sa dečkom, tako da.. Cijena "riješit ćemo nešto" zvuči prihvatljivo.. Bar dok ju ne pretvori u brojeve... 

Link to comment
Share on other sites

a morali bi dati garanciju, po nekakvom zakonu, čak

Link to comment
Share on other sites

Obzirom da rade pod tlakovima 2000 bara, dobro da ne crkavaju cesce.

Link to comment
Share on other sites

ok.. dobio sam drugu diznu.. dakle ne novu.. ne repariranu.. vec ispravni sa drugog auta...Krepala je elektronika na dizni.. ne sam dio koji piša gorivo.. što to znaći.. pojma nemam.. valjda onaj piezzo koji regulira ubrizgavanje.. 1500 kn sa zamjenom... ( pola je platio on, pola ja).. tako da za 750 kn.. nije stravicno....

Link to comment
Share on other sites

tko on , daj ga meni prosljedi kad nekaj rikne? Na zadnjem cliu kojem smo mjenjali diznu, 1400kn je uzeo frajer za reparaciju ,tj ugradnja i reparacija, s tim da uzme moju diznu.

Isto kaze da elektronika ode, radi se o onoj dizni s motora od 63kw.

Ja sam mislio da su te reparacije 100€ kad ono .. deru svi

Link to comment
Share on other sites

Vlasnik firme od kojeg sam uzeo auto.. Reparacija je mozda jeftinija... Još dok ruke dodas.. Svakako se nimalo ne veselim potencijalnim budućim izmjenama 

Link to comment
Share on other sites

pise ti da imas štoriju, to si nedavno uzeo tog scenica sa 146tkm pa je prodavac odlucio sudjelovat?jer realno dizna ti moze doslovno bilokad propisat.

 

Link to comment
Share on other sites

je.. u ozujku..... vidis.. moram promijeniti info.. clio i dalje dere.. 260+ tkm... i ne staje.. kvarova.. ništa...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.