Jump to content

Sto ste danas napravili za sebe, kucanstvo ili nes slicno?


zeko

Recommended Posts

Hvala ti na savjetu,ali ekspresno sutra ovo vraćam obitelji Schwartz i njihovoj prodavaonici u Sisku. Nek magarca rade od nekog drugog. Kao da sam kupio auto bez rezervoara. Eto. Ili ako ne to onda sam dobio rezervoar ali sam došao na benzinsku gdje moram kupiti crijevo da bi uštekao u pumpu i natočio. Hrpa govana
Pa ako ti je to prvi Parkside sigurno da moras dodatno kupovat sve, ali zato za sljedeci komad alata imas sve od ovoga kompleta. Ima logike i ovo sto Josipp kaže


  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma ima logike, al ovo je kad te prave budalom, pokažu napucanu Daciu na plakatu i cijena već od 10 tisuća ojra, kad dođeš imaš šta vidit, branici crni, radio tražiš u onoj rupi danima, klima je 4 godišnja doba, pa kako što podnosiš tako ti je 😂

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Ključno je razumjeti da Lidl nije trgovina alata. A za sve ostale nedoumice = :rtfm:.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pretpostavljam da kad kupuješ profi alat onda dobiješ bateriju jer se očekuje da će alat višestruko nadživjeti bateriju budući da će to više/manje biti stalno u upotrebi godinama, a baterija ima vrlo ograničen broj ciklusa punjenja i pražnjenja.

Sa hobi alatima koji se koriste jednom/dva puta godišnje je malo drugačije. Meni je super što imam jednu bateriju za više uređaja.

I meni se na prvu činilo da su digli cijenu Dustera u nebo dok nisam pogledao koliko koštaju slično opremljeni drugi auti :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da forumaši nisu shvatili kako se bunim što je došla bez baterije,ali prodati bateriju bez punjača?? E yebite nekog drugog. Danas otišao vratiti i student servis na blagajni zvao šeficu. Ova se zajapurila i njemu rekla da nema povrata ako je pokvarena. Ide na popravak. Čini se da je prošlo doba zamjena. Vratili mi novac,ne mogu reći.  

Link to comment
Share on other sites

@dado_sk

Ne kužim. Što nisi vraćao ispravnu robu koja ti ne odgovara? A ne neispravnu?

Kako veli Crni, ispravnu koja ne odgovara vraćaš bez problema u roku.

Za neispravnu robu da, pooštravaju pravila, neće više biti jednostavnih povrata.

Npr., ženica je odlučila neku kuhinjsku sjeckalicu/mlinac tako nešto reklamirati kao neispravnu, staro valjda godinu dana, krepalo. Nismo htjeli ići maltretirati se u dućan obzirom je prvi lidl 15km daleko. Zvala korisničku, ovi je prespojili nekamo u DE gdje se javio na helpdesku neki lik koji govori tečno ekavicom. Izdiktirali podatke koji je model, opisali kvar, nisu tražili niti račun niti ništa. Tjedan dana kasnije nekom dostavnom službom došao je taj komad (motor), zapakiran u neki ružni papir, ali sav mastan izvana, valjda direkt iz proizvodnje. Neoštećen, nov, ali mastan iz nekog razloga. Obrisali krpom i radi :)

Link to comment
Share on other sites

Mislim da forumaši nisu shvatili kako se bunim što je došla bez baterije,ali prodati bateriju bez punjača?? E yebite nekog drugog. Danas otišao vratiti i student servis na blagajni zvao šeficu. Ova se zajapurila i njemu rekla da nema povrata ako je pokvarena. Ide na popravak. Čini se da je prošlo doba zamjena. Vratili mi novac,ne mogu reći.  

I profi alat se prodaje u kompletu ili pojedinačno.
Koliko puta prodam samo bateriju jer mu punjac ne treba.
Tako je i ovdje. Da prodaju samo komplet onda bi njorgali da vam prodaju sto ne treba.
Ovo je skroz fer ponuda i najpovoljnija moguca. Ima Lidl kompleta sa 2 baterije i punjacem ali treba pričekati.
Osobno nemam ništa njihovo osim pištolja za vruce ljepilo i lemilice ali radio sam s njihovim aku alatom i mogu reci da sam iznenađen ergonomijom i mogucnostima ali i dalje nisam Parkside fun.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mata,nekako me uvijek smiriš.. zaista nije loša ponuda ali ja sam eksplodirao impulzivno. Jednostavno ,tanki živci. Nervi su na rezervi. Čekati ću ja njihov paket. Bušilica baterija i punjač i kupit. Ovo je ciganluk 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Samo nemoj Parkside svrdla kupiti :)

U kompletu s bušilicom došla svrdla, felšaju na oko se vidi. Jedan komplet sam bio uzeo SDS zajedno s udarnom bušilicom, reko kako to meni rijetko treba, biti će ok. Ma kakvi, sa svrdlom 8mm bi rupu valjda 12 izbušio :)

Alat Parkside još donekle, ali svrdla, pile i ostali potrošni isključivo kvalitetna roba :)

I to ako te pogodi da ne felša prihvat na bušilici, bilo je i toga da su se žalili ljudi.

Parkside je alat iz one klase "jednokratnoga".

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, dado_sk said:

Mata,nekako me uvijek smiriš..

Mata je jednostavno takav lik, pokrije me dekicom i ispriča mi priču, od dvije milfače na plaži 😂😂

  • Like 2
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Stara iskusnjara..zna šta treba da se kaže..same se na leđa bacaju [emoji1787]

Apropo alata..kupovao svašta puno puta i hebiga, imam hrpu al đzaba..kupis jednom kvalitetno i to je to.

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, dado_sk said:

Da. Ali ovdje prodaju golu bušilicu. Ok. I sad idem kupit bateriju a ono ona bez punjača? Pa čim da ju punim?  Nije ovdje riječ o rezervnoj bateriji. Meni treba osnovna. Ne trebam rezervnu

🤭

IMG_20210816_121005.jpg

  • Haha 3
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Od kad je ta slika? Od prošlog tjedna. Nema to više. 'ugrabi priliku"?? Jbg propustio

Edited by dado_sk
Link to comment
Share on other sites

Kaže google android big brother za tu fotku:

Date and Time: 16.08.2021 12:10:07

GPS latitude: 45deg 20' 7.961"

GPS longitude: 14deg 30' 20.970"

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To je Metković? Ploče? 😁, Labin?

Edited by dado_sk
Link to comment
Share on other sites

Nema toga u sk. Ovdje su sve pokupovali . Rekla mi je prodavačica za to.  Jel nije kretenizam ako su te baterije prodavali da uz put ne prodavaju bušilice? Jbt šta sad treba? Pogađati jel bila prvo kokoš ili jaje??

Edited by dado_sk
Link to comment
Share on other sites

Mata,nekako me uvijek smiriš.. zaista nije loša ponuda ali ja sam eksplodirao impulzivno. Jednostavno ,tanki živci. Nervi su na rezervi. Čekati ću ja njihov paket. Bušilica baterija i punjač i kupit. Ovo je ciganluk 
Pa dobro kupis sad bat i punjac malo pregrmis tih 600kn i sve sljedece kupujes samo aparate po niskoj cijeni. A i 600kn za komplet aku busilicu i nije skupo. Pa ja sam malo vise platio crveni einhell prije par god. tako da jbg neznam kaj bi htio.
Link to comment
Share on other sites

Dado, jesi se već počeo gurati preko reda pred blagajnom u supermarketima ili to dolazi tek u kasnijim godinama penzionerstva? :bigl:

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.