Jump to content

Sto ste danas napravili za sebe, kucanstvo ili nes slicno?


zeko

Recommended Posts

Jbte ti di god se okreneš led oko tebe.. imas lance ili se pouzdas samo u gume i pogone?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam sam sebe zadovoljio, usisao stan, a poslije ce zena odvojiti koju minutu da bi kroz svoju zadovljstinu, zadovoljila mene, dok su deca kod bake :D

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Imao sam auto 4x4 ali nije mi bio po volji. Ali planiram opet nesto tako..
Pitaj clana hrvojexy bio neki dan kod mene po suhom zna kakvom brijegu zivim pa bude ti sve jasno..

Link to comment
Share on other sites

Ps5 u veljaci, sad u potrazi za 75" tv i prodajem svoj sony x85 65" pa ko oce nek ponudi. Ima 4 god jamstvo

2 hours ago, laci said:

Jbte ti di god se okreneš led oko tebe.. imas lance ili se pouzdas samo u gume i pogone?

Nikad imo lance...  idem tamo i gdje bog reko laku noc?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ps5 u veljaci, sad u potrazi za 75" tv i prodajem svoj sony x85 65" pa ko oce nek ponudi. Ima 4 god jamstvo
Nikad imo lance...  idem tamo i gdje bog reko laku noc[emoji23]
To je 4K i ima android tv. Koliko trazis?
Boja crna ili? Imas stalak za na zid?
Link to comment
Share on other sites

Promijenio grijač na perilici rublja. Ispada da smo mjesecima prali na hladno.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nemam stalak.  Nije bio na zidu, tamnosreberni. 4k ima android 8.0
Daj ponudu pa cu vidit. 
Moram vidjet posto je po njuskalu..
Link to comment
Share on other sites

Uuu dobre teme. Pronašao lopatu. Premjestio je na mjesto na kojem ću je slijedeći put lakše naći. Ako se sjetim gdje sam je ostavio. ?

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Otkrio di mi pusta benzin na brodu, probusio mi se rezervoar plasticni ? Mamicu mu, pa nema ni 15 godina ?

Edited by Max
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Oprao suđe u perilici suđa koje je žena navodno prije oprala. Dva puta je dva puta :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ja kod nas doma uvijek slažem suđe u perilicu jer ostali ne znaju i izlazi im neoprano suđe. Nabacaju unutra ko lopatom

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Odlična "small talk" tema. Prekasno ustao pa otišao u veliki pregled i tretman pčelinjaka. Po najvećem suncu. i inače se znojim kao svinja u Teheranu a pod pčelarskim odijelom je to poseban osjećaj. Dehidrirao do te mjere da sam dobio grčeve u rukama. I moji su klinci kod bake i dide....ali mi je i žena odsutna...tako daaa....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja danas radim cijeli dan pa gledam van na prekrasan sunčan dan koji je jutros započeo olujom i grmljavinom. Malo njuškam po netu pa sam upravo kupio dvije  H4 žarulje za traktor Tomo Vinković, ledice naravno da budem prvi u selu  :zubo::zubo:  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@ivan08 tako da ćeš prati na ruke :banana:

 

Jutros oprao auto pa poslao ženu i malu na plažu a ja nastavio u revijalnom tonu. prvo je nastradao pas, drugi dio od jucer jer se sinoć u šumi uvaljala u neku lešinu pa sam je samo na brzinu isprao a danas temeljito i to dva puta jer se nakon prvog pranja uvaljala u prašinu i zemlju pa je izgledala kao prasica. Nakon drugog pranja zatvorio je u terasu i otkrio da ću zbog nje morati i terasu oprati.. 

Spustio se motoricem na plažu umjesto žene i male i čekam neveru da počne ili da žena skuha rucak, ovisi šta prije bude 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Prošli put na jednoj fešti kupio tombolu. Kako sam popio veću količinu piva nisam bio siguran za što je. Samo sam bio siguran da je jedini dobitak 1000 eura. Dao 10.

Danas tražio da mi objasne. Uglavnom. Iscrtano polje na livadi. Krava na livadi. I svako polje ima svoj broj. Polje gdje se krava posere je pobjedničko polje. Vani 30c nema hlada, popio litru piva i došao kući. Neću čekati kravu da se posere :)IMG_20190824_171150.thumb.jpg.239ac5263cc73c89080885dc1d673b4a.jpg

Išao pješke nisam vozio auto.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

danas sam za sebe i svoje kućanstvo otišao na more. Bio na plaži u 8. Nigdje ni pasa do 10, samo galebovi. Onda krenuli pelikani, labudovi, dreka ''mama vidi me, vidi me'', ''izlazi iz vode ima grčeva'' , razni wannabe gnjurci u plićaku s maskama iz Avatara, itd, pa sam se pokupio doma u 10 i 30.

AFAIC sutra ponavljamo radnju

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ustao, popio kavu nahranio klince i kad je žena došla iz noćne pokupio klince i otišli na plažu pa je žena odmorila do 13 h. Nakon toga žena pripremila ručak, a ja pobrusio cafee table koji sam jučer napravio od dvije viška palete. Nakon ručka ja i stariji klinac pofarbali stol i postavili ga u dvorište da se suši.  Zatim je uslijedilo tuširanje i tata sam otišao na pivu uz koju pišem ovaj post.. Sutra u planu imam Napravit dobar rižot od domaćih lignji, a popodne bi mogli na kupanje (ako ne bude kiše koja sad pada).. Auti, ništa, rade uredno, meg goriva ima i spreman je za put na Pag u utorak. Još dva tjedna ma g.o., a onda kreće vrtić (02.09) i škola ( 09.09 - prvi razred).. Imsm još nekih planova u kući, možda i na ženinom autu - vidjet ćemo.. živio godišnji

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jutros ustao rano pa se vratim u krevet, pa onda ustao i pravio cappuccino da probudim ljepšu polovinu. Onda natovario dvije prikolice raznoraznog otpada koji se nalazio oko kuće i garaže, odvezao na otpad, pa u povratku kupio kolčeve da postavim ogradu između mene i susjeda. Zaključili smo da ćemo staviti armaturu i preko nje puzavicu. Onda tuširanje i do grada na fjord festival, gledali plesni par koji pleše na zgradi viseći na užadima, koncerte, umjetnost i kulturu itd pa ogladnili pa maznuli pizzu bresaola i neki steak i onda palačinke. 

Pa se prošetali s društvom na sladoled. ?

Sad ću da forumam. ?

20190824_153703.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, frenchkey said:

@Domba posra li se ta krava na tvoj tiket?

Nemam pojma. Otišao sa livade. A nitko mi nije javio ništa.

I da budem točan nemam pojma jel se posrala uopće. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.