Jump to content

Sto ste danas napravili za sebe, kucanstvo ili nes slicno?


zeko

Recommended Posts

Tak je za slusalice, jedini ulaz je taj iza na cinceve pa se dosjetio ove konverzije. Bluetooth adapteric se moze iz bilo kojeg 5V izvora napajati a super je kaj linija vec ima USB. Npr na liniji u garazi imam istu stvar ali linija nema usb pa sam adapteric ustekao u punjac od moba koji je stalno ustekan u zid 🔌, zapravo izmedu punjaca i bluetooth adaptera sam stavio prekidac sa linka dole da nemoram stalno istekavat, znaci adapter gasim na prekidac jedino je punjac stalno pod strujom. Prije sam imao adapteric ustekan u powerbank 

HRK 4.70  32%OFF | Woopower Copper Material USB Cable Male to Female Switch ON OFF Cable Toggle LED Lamp Power Line 28cm
https://a.aliexpress.com/_mMcfMns

-1384379336-862921141.jpg

Edited by josipp
Link to comment
Share on other sites

ja na scenicu imam bt adapter uključen u uređajčić koji simulira da je cd changer. Umjesto bt adaptera mogu uštekati stick sa glazbom ili sd karticu. Uglavnom sam slušao Spotify do je bio dzabe :bigl: a sad sam na ViMusic

Kad sam na usb sticu mogu komandama na volanu preskakati pjesme i foldere

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Još malo ću pričekati. Neka je koja marčana bura protrese.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mata73 said:

Valja spremit bajaderu emoji4.pngIMG-20230325-WA0020.jpg

Adidas

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, frenchkey said:

A di su chia sjemenke i seitan?

U trgovini.. 🤣

Samo domaca radinost pusti te egzoticne... 

Edited by macak
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A di su chia sjemenke i seitan?
Ma ništa to French kad ovakvu pisanicu imaš, samo domaće [emoji4]
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo kao oni pakleni kovači ili kako se već zvala emisija gdje su radili noževe!

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Vatreni kovači neki seljo preveo.. 

A trebalo je biti  Iskovano u vatri... Ali se nasi lektorima neslaze pravopis... 🧐

Edited by macak
Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod bukvalnog prevodenja, reklama na bravo! radiju za Bosch:
Ako trebate lampice, zarulje, diskove...
Candels, bulbs, rotors

Link to comment
Share on other sites

Dugo mi je želja bila opet u komadu napraviti ozbiljne km pa sam to odlučio napraviti danas 01.04.
Krenuli ujutro iz ZG u 6 prema gradiću Faro u Portugalu a evo me u 19h opet u ZG.
5570 km ukupno bez problema sad pivkan pa spavanac ipak me malo umorilo [emoji4]

  • Like 3
  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

Ide lijepo taj tvoj BMW, 400km/h, morat ces brzo lanac mjenjat [emoji1787]

Poslano sa mog SM-G988B koristeći Tapatalk

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Da, da... prosječno 400 km/h .
Išao sam u Portugal po extra djevičansko bijelo ne cjeđeno maslinovo ulje koje koristim kao lubrikant za BMW da lanac potraje [emoji4]

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, mata73 said:

Da, da... prosječno 400 km/h .
Išao sam u Portugal po extra djevičansko bijelo ne cjeđeno maslinovo ulje koje koristim kao lubrikant za BMW da lanac potraje emoji4.png

ugodno s korisnim hahaha

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, mata73 said:

Da, da... prosječno 400 km/h .
Išao sam u Portugal po extra djevičansko bijelo ne cjeđeno maslinovo ulje koje koristim kao lubrikant za BMW da lanac potraje emoji4.png

Vidim kontradikcije u tvojoj izjavi........sigurno je neka spačka u igri.....:hm:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pitanje: u bližoj budućnosti namjeravam se riješiti instalacije vode i ventila na zidu. Ja sam gore zadnji stan. Jel moguće to ukloniti da se ne vidi? Vjerujem da se može začepiti dovod za slavinu nekakvim čepom ali ventil me brine? Što s njime? 

IMG_20230501_083119.jpg

Link to comment
Share on other sites

Naravno da je moguce ali pod time da se mislis rijesit podrazumijevas što? Nece tu vise nikad biti potrebna voda i odvod ili samo reprojektiras kuhinju?

Čep zavrneš na ventil kad zavrneš glavni dolaz u stan ili kucu😉

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.